Lai gan jau vairākus mēnešus “Lotus” komandas pārpirkšana likās neizbēgama, tomēr tikai tagad oficiāli apstiprināts, ka Enstonā bāzētā komanda, sākot no nākamās sezonas, kļūs par “Renault”. Interesanti, ka pati “Lotus” komanda F1 ienāca 2011. gadā, pārpērkot “Renault”. Franču autoražotāja pārstāvji jau paziņojuši, ka plašāka informācija par viņu F1 programmu būs pieejama janvārī. Komandu nākamsezon pārstāvēs Pastors Maldonado un Džolions Palmers.

“Mercedes” komandas vadītājs Toto Volfs paziņojis, ka, ja nesaskaņas starp komandas braucējiem liegs komandai uzrādīt cerētos rezultātus, tad tā ir gatava nomainīt vienu no tās pilotiem. Volfs pavēstīja, ka neatkarīgi no tā, kurš braucējs uzrādījis labāku rezultātu, zaudētājs vienmēr būs ļoti neapmierināts, tādējādi pasliktinot noskaņojumu arī komandas iekšienē. Ja Volfa teiktais piepildītos, visticamāk, par aizvietotāju kļūs komandas pašreizējais testu pilots Paskāls Verleins.

Tikmēr “Mercedes” braucējs Luiss Hamiltons atzinis, ka viņa pašreizējais dzīvesveids neietekmē sniegumu pie formulas stūres, neraugoties uz nesen saņemto kritiku. Šīs sezonas pasaules čempions atzinis, ka līdz šim gadam ļoti reti devies ballēties, taču pasākumi un svinības nav traucējušas britu braucējam vajadzīgajos brīžos parādīt savu labāko sniegumu. Hamiltons arī atzinis, ka labprāt nodarbojas ar ekstrēmajiem sportu veidiem, lai izvēdinātu galvu no autosacīkstēm.

11 KOMENTĀRI

      • zini Ostin, piekrītu ka brīžiem nolaižas strīdoties ar visādiem viedajiem. Te nesen viens prātvēders Delfos rakstīja ka TAG Heuer un nevis Ilmor būs tie ĪSTIE knariņi kas to vārgo Renault PU līdzēs uz slavas kalngaliem atpakaļ vest. Ko vēl vajag pie šitā piebilst!? Izziņai var pateikt ka TAG Heuer nomaina Casio priekš RedBull, dara tieši to pašu ko zem Hublot širmja tas pats komglomerāts dara priekš Ferrari – izsniedz jaunus laika ņemšanas aparātus un šikus pulksteņus. Nekāda sakara ar dzinējiem, izņemot uzlīmes. Jāteic, diezgan drosmīgs solis ja visi RBR/REN/ILM pūliņi gala iznākumā izrādās čiks. Bet ņemot vērā RBR ieguldījumus iekš Building9 domāju ka drīzāk šitais projekts satrieks VISUS! it īpaši Lielo Lunāru

      • varu teikt vien – lai izdodas.

        Dižonas AD 1979 meistarstiķi “Arnoux vs. Villeneuve” laikam tik drīz neatkārtos, bet enīwejz – drosmīgajiem pieder pasaule…