GP3 jaunais čempions Estebans Okons nākamajā sezonā labprātāk pārceltos uz DTM sērijām, nekā startētu GP2 čempionātā. 19 gadus jaunais francūzis, kurš ir nokļuvis “Mercedes” kompānijas paspārnē, 2014.gadā kļuva par Eiropas F3 čempionu pārspējot arī Maksu Verstapenu. Pats Okons uzsver, ka viņa nākotne ir “Mercedes” rokās, tomēr viņš neredz nepieciešamību palikt formulu sērijās arī nākamajā sezonā. Toto Volfs vēl Abu Dabi paziņoja, ka Okons varētu dalīt pienākumus kā “Mercedes” komandas rezervists ar Paskālu Verleinu.

Neskatoties uz to, ka šobrīd “Lotus” komandai ir līgumi ar Pastoru Maldonādo un Džoilonu Palmeru uz 2016.gada sezonu, jaunie komandas īpašnieki “Renault” kompānija neizslēdz iespēju, ka pilotu sastāvs varētu mainīties. Maldonādo sponsors ir Venecuēlas naftas kompānija PDVSA, kas ir konkurents “Total” kompānijai, kura jau daudzus gadus ir ciešākais “Renault” partneris ļoti plašā spektrā. Intervijā franču “Le Figaro” Karloss Gosns, kas ir “Renault” kompānijas izpilddirektors, paziņoja, ka pilotu sastāvs galēji būšot skaidrs tikai pēc komandas un kompānijas vadības tikšanās, kas paredzēta 2016.gada janvārī. Tad tiks lemts arī par organizatoriskiem jautājumiem, mērķiem, stratēģiju un partneriem. Gosns atzīst, ka “Renault” varētu būt nepieciešami trīs gadi pirms franču komanda atkal cīnīties par uzvarām.

“F1LV

Luiss Hamiltons ir oficiāli kronēts par 2015.gada sezonas Formula 1 čempionu – tas notika FIA Gala ceremonijā Parīzē. Otro gadu pēc kārtas un trešo reizi karjerā tieši Hamiltons pacēla virs galvas F1 lielāko balvu. Tostarp ne mazāk žilbinoši tika sumināts arī sezonas debitants Makss Verstapens, kurš pamanījās iegūt pat trīs balvas. Verstapens kļuva par Gada debitantu, Gada Personību, kā arī ieguva balvu par Sezonas spilgtāko momentu – Felipes Nasra apdzīšana pa ārmalu “Blanchimont” līkumā Spa trasē Beļģijas GP izcīņas laikā. “Esmu sajūsmā, ka otro reizi izcīnīju Sezonas spilgtākā momenta balvu, jo man ļoti patīk apdzīšanas sacīkstes laikā. Gada personība? Neesmu drošs, kāpēc esmu ieguvis šo balvu,” komentēja pats Verstapens. “Taču labi apzināties, ka presei es patīku.”

Verstapena apdzīšana Spa trasē