“Aston Martin” nolēmusi nogaidīt līdz janvārim ar savu gala lēmumu par piesaistīšanos F1 čempionātam. Lai gan vēl nesen britu autoražotājs bija gandrīz vienojies ar “Force India” vienību par sadarbības uzsākšanu no 2016. gada sezonas, kas ļautu vienībai ievērojami palielināt budžetu un, visticamāk, arī konkurētspēju. “Aston Martin” mārketinga direktors Saimons Sprule uzsvēris, ka F1 nav vienīgais čempionāts, kura virzienā kompānija raugās, kā arī piemetinājis, ka aizkavēšanās ar “Force India” neesot nekāda problēma, jo jautājuma izskatīšanai vajagot vairāk laika.

Neraugoties uz neseno ažiotāžu ap “Mercedes” inženieri Benu Hoilu, kurš pēc šīs sezonas pameta “Mercedes” vienību, komanda neuzskata, ka “Ferrari” situācijas rezultātā iegūs kādas priekšrocības un neplāno tiesāties ar itāļu kompāniju, par spīti tam, ka “Ferrari” tika minēta kā iespējamā Hoila darbavieta 2016. gadā. Tomēr “Mercedes” tiesāšanās ar pašu Hoilu vēl turpinās, sakarā ar Hoilam piederošajiem konfidenciālajiem “Mercedes” datiem.

“FIAT Chrysler Automobiles” vadītājs Serhio Marčione paziņojis, ka “Alfa Romeo” joprojām plāno atgriezties Formula 1 čempionātā, kurā dominēja tā pastāvēšanas pašā sākumā 1950. un 1951. gadā. Ticamākais variants esot darbs pie ienākšanas dažādās junioru formulu kategorijās pirms pārcelties uz autosporta tehnoloģiju virsotni. Marčione arī paziņojis, ka, ja “Red Bull” būtu izdevies vienoties ar “FIAT” pārziņā esošo “Ferrari” dzinēju ražotājiem, tie sarkano buļļu mašīnās atrastos zem “Alfa Romeo” nosaukuma.

[socialpoll id=”2316694″]

13 KOMENTĀRI

 1. Kароче: “FIAT Chrysler Automobiles” paziņo, ja “Red Bull” vienotos ar “FIAT” pārziņā esošo “Ferrari”, tad buļī brauktu ar “Alfa Romeo”…..
  Es pat nezinu, smieties vai raudāt par šādu mūsdienu 1.formulu raksturojošu patiesību. Te no autospota vairs nekas nav palicis pāri…

 2. protams, tā ir kasīšanās pie sīkumiem – bet italjāniešu Marchionne latviski izrunāsies un rakstīsies kā MarKionne. Vai MarKjonne, ja ļoti tīk.

  č būtu tur, ja oriģinālā rakstītu Marcionne/Marccionne..

  tas droši vien ir mazliet citas valodas gadījums, bet to pat Markjonnes vadīto kantori tak’ neviens par Čraisler nesaukā, tikai tamdēļ vien, ka iedzīvokļots amērikā, un “Ch” pa-amerikāniski parasti ir ‘č’ pa-latviski..

  • Tad jau Tu vēl neesi redzējis, kā krievu Eurosport žurnālisti putrojās! Jūzeriem tas ir normāli, es saku Vettels, citi saka Fettels, man pa galvu neviens nesitīs, bet kad žurnālisti vienā portālā nerubī, kā tad īsti ir pareizi, piem: Мякарайнен vai Маккаряйнен, tad jau ir biš smieklīgi.

   • Nav nemaz jāmeklē tik tālajā krievu Eurosport-ā. Paskaties, kā, piemēram, Valteri Botasa uzvārdu kropļo Viasat 1.formulas latviešu runātāji, it īpaši tas bļauris Timrots. Tur jebkāda gramatika tiek piesmieta visos caurumos. Pārsvarā viņi iziet no pozīcijas, kur nominatīvā uzvārds skanētu “Bota” – kā tipisks 4. deklinācijas vārds, kad automātiski parādās visi tie ‘Botam’, ‘Botu’, ‘Botā’ utt. Taču nereti viņi vispār sevi neapgrūtina ar galotnēm un lieto oriģinālu – vienkārši ‘Botas’ visos locījumos… 😀

  • misterz Wuttnanz ar hochdoiča elementāro gramatiku acīmredzami ir uz ‘Jūs’..

   ģermāņiem ir tāds ‘atvērtās zilbes’ princips/likums, pēc kura, ja divus patskaņus atdala tikai viens līdzskanis, pirmo patskani izrunā maķenīt garāku. Līdz ar ko – Schumacher vāciem ir ‘Šūmahers’ latvjiem

   • Nu lai būtu maksimāli godīgi, tad sauksim latviski: Miķelis Kurpnieks. 🙂 bet vispār Miķelim jāvēl veselību, moš notiks kāds ziemassvētku brīnums un saveseļosies.

   • …savukārt Austinam ir problēmas ar ironijas izpratni…. 😀 …pareiz jau pareiz, tikai SAVĀDI GAN …….. vienmēr mani ir pārsteigusi latviešu valoda starp citām valodām vairākās īpatnībās…….