Mihaela Šūmahera menedžere Sabīne Kema noliegusi nesen medijos izskanējušās runas, ka Šūmahera veselības stāvoklis būtu uzlabojies tik tālu, ka septiņkārtējais pasaules čempions spētu patstāvīgi pārvietoties un pacelt rokas. Kema norādījusi, ka nevēlās faniem sniegt viltus cerību, uzsverot, ka rehabilitācija turpināsies privāti, kā arī nesniedza vairāk informācijas par Šūmahera veselības stāvokli.

Britu TV kanāls “Channel 4” sākot ar 2016. gada sezonu no “BBC” pārņems F1 translēšanas iespējas Lielbritānijā, kur sacīkstes iespējams vērot arī “Sky Sports” kanālā. Līgums ar “Channel 4” noslēgts uz 3 sezonām, no kurām katrā tiks pārraidītas 10 sacīkstes, kā arī kvalifikācija un visas treniņu sesijas, bez reklāmu pārtraukumiem. Bernijs Eklstons jau paguvis atzīmēt, ka ir apmierināts ar noslēgto lēmumu un cer, ka “Channel 4” pacels “BBC” uzstādīto latiņu augstākā līmenī.

“Manor” komandas braucējs Vils Stīvenss ir pārliecināts, ka saglabās savu vietu komandas sastāvā arī nākamajā sezonā, neraugoties uz plašo kandidātu loku uz pamatsastāva braucēju vietām, atzīstot, ka pēdējā laikā aizvadītas vairākas produktīvas sarunas ar komandas vadību. Stīvenss arī uzsver, ka “Manor” nākamsezon vairs nebūs tik tālu aizmugurē kā šogad, pateicoties līgumam par “Mercedes” dzinējiem. Pavisam nesen Indonēzijas valdība paziņoja, ka gatava daļēji apmaksāt GP2 braucēja Rio Harjanto vietu “Manor” sastāvā, kas ir vienīgā komanda, kas vēl nav paziņojusi savu braucēju sastāvu 2016. gadam.

1 KOMENTĀRS

  1. …. Šūmahera ģimenes noslēpumainības misija – nepieļaut informācijas sagrozīšanu un tukšu runu uzpūšanu…. rezumē – tas nestrādā , jo neviens neko nezina, bet pūš un aprunā vienalga…tad jau labāk zināt kas pa kam , jo no aprunāšanas un , baumām un nevēlamas informācijas vienalga kā redzam neizbēgt….