“Renault” komandas braucējs Pastors Maldonādo uzskata, ka tiesneši ir skarbāki savos lēmumos pret viņu, salīdzinot ar konkurentiem. “Kad kļūdos, pat nevienu neaizskarot, visi ir pārsteigti un tā ir dienas galvenā ziņa, kamēr, kad citi braucēji saskrienas, nekas nenotiek. Piemēram, Botass un Raikonens sadūrās divreiz, un tie esot sacīkšu incidenti, bet pēc manām avārijām visi sāk kritizēt.” Maldonādo arī paudis neapmierinātību, ka tiesnešu lēmumi pie līdzīgām situācijām atšķirīgos posmos ir dažādi, jo tiesnešu sastāvs ir mainīgs.

“Aston Martin” izpilddirektors Endijs Palmers paziņojis, ka viņa vadītā rūpnīca tomēr nepievienosies F1 čempionātam, savu lēmumu skaidrojot ar vēlmi jaunākās tehnoloģijas izmēģināt tajās autosporta disciplīnās, kurās tiek izmantotas ielas mašīnas, tomēr neizslēdz iespēju ienākt čempionātā tālākā nākotnē. Šoruden britu autoražotāji bija ļoti tuvu sadarbības uzsākšanai ar “Force India” vienību.

“F1LV

Bijušais “Ferrari” komandas braucējs Žans Alezī paziņojis, ka Kimi Raikonena paturēšana komandā ir pareizs solis, kā arī norādījis, ka tam vajadzētu palīdzēt Sebastianam Fetelam cīņā par titulu, jo, lai arī cik labs tu būtu, visu izšķir tas, kādi cilvēki ir tev apkārt. Alezī uzsver, ka Raikonens sevi jau pierādījis, tādēļ nekādai spriedzei nevajadzētu rasties. 51 gadu vecais francūzis uzskata, ka veiksmīgu apstākļu sakritības gadījumā, “Ferrari” ir iespēja gāzt “Mercedes” no troņa jau nākamsezon.

16 KOMENTĀRI

  • rallijs suxx in general. pashaujas garām mašina, un tev kokā sēžot nav nemazākās jausmas pa kuru vietu vai cik ātri tur kurš brauc. WRC, tāpat kā bobslejs un skeletons, šī paša iemesla dēļ ir TV sportaveids, IMO.

   vo World RX ir kas jauns un aizraujoš. pieminat manus vārdus, pēc 10 gadiem wRX būs lielāks un naudīgāks sportaveids par WRC. tieši tāpat kā UFC honorāri jau ir izkonkurējuši klasisko boxu. šowbiznesā popularitāte = $ = papoularitāte.

 1. ..agrākos laikos, kad nauda nebija pārņēmusi pasauli un visu necēla tikai un vienīgi par un ap naudu – cilvēki lietas arī novērtēja daudz savādāk….arī sportā – labprāt sēdēja kokos un sporta veidi nebija sadalāmi pa šoviem un nešoviem…jo novērtēja sporta tradīcijas un vērtības.. tagad, kad nauda spēlē galveno lomu – viss , kas nes sevī šovbiznesu tiek novērtēts, bet tā daļa, kas sevī nes tradīcijas un savas nišas vērtības – pamazām izzūd un netiek novērtētas…. WRC, bokss vai skeletons – nekad vairs nebūs kā agrāk , jo šova nav , kas nestu papildus naudu un jaunākajām skatītāju paaudzēm, kas neko neapjēdz no sporta vērtībām un tikai nosit laiku ar sporta palīdzību – arī uztver sportu savādāk , nekā tas bija agrāk…. viss ir mainījies kardināli….. arī f1 iet pa to pašu iznīcības taku…nauda, šovs, nauda….. World RX tiešām ir kautkas jauns un aizraujošs , bet es baidos, ka tā skatītāji neko vairāk arī neredz šai sportā , kā tikai šovu…..tas protams piesaista skatītājus, kā arī naudu..tāda nu ir mūsdienu pieeja sportam…. agrāk sports bija sirdij un garam , un tikai tad sekoja bizness..tagad tas ir tukšs bizness bez dvēseles….metat man kaut ar akmeņiem un tomātiem , bet tā tam būs būt…. fanāti pieder vecajai paaudzei…jaunā paaudze saprot sportu savādāk, jo jau ir auguši šādā vidē ar jaunu izpratni par visu….

  • Protams – jaunā paaudze ne dzert māk, ne danci uzgriezt prot. Vienīgā sfēra, kur viņi rullē, ir bakstīšanās viedajā ekrānā 😀
   Bet, ja runājam par World RX, tad mana prognoze ir visai pesimistiska – drīz tur visu pārņems autoražotāju rūpnīcu komandas un situācija, kad uz uzvaru pretendē gandrīz visi dalībnieki, beigsies. Un maz ticams, ka tie, kuri pasākumā sāks iegrūst miljonus, par pilotiem izvēlēsies letiņus… Vēsture jau sen pierādījusi – viss, kas tiek organizēts vai pabāzts tiešā FIA paspārnē, agri vai vēlu (visbiežāk agri) tiek sačakarēts un kļūst nebaudāms.

   • cik labi gan,ka vainīgais zināms 😀

    tad jau laiks otrajam sakramentālajam ‘rucckij mir’ jautājumam – ‘Ko darīt?’…

   • ….ja Tev ir formula , kā mainīt cilvēku apziņu , tad lūdzu padalies…tas tipa – velnu pārvērst par eņģeli…..cilvēkam parastajam sabiedriskajā iekārtā nav lemts iejaukties un ietekmēt to..mēs varam tikai čīkstēt vai nečīkstēt… tas ir tāpat , kas pateikt valstsvīram – ,,esi tik labs, beidz zagt,, ….cilvēka dziņu pēc naudas (arvien pieaugušo) nevar izmainīt neviens…tas atkarīgs no paša apziņas…. mēs te nerunājam par zināmo vainīgo , mēs te runājam par sekām , ko rada šis zināmais vainīgais…āmen…..

   • vainīgs esi tu pac un tev līdzīgie cūkuģīmju liberasti. 🙂 ko darīt ar jums- nezinu. lodi pierē pagaidām nevar, kamēr manējie nevalda.

   • ….kāreiz kā saukts Āri…te lieti arī noder dzīvs piemērs ar jauno ,,dvašu,, sazombētajiem ļautiņiem un faniem..un kur nu vēl labāk, kā būt gatavam kādam lodi ielaist pierē , kaut ne tevi pašu , ne tavu māti , ne tēvu neviens nav aizskāris…tas tā, tēlaini runājot…tā tik turēt….

   • manas nacionālās jūtas Mūdzis aiskāra. ne jau šeit. Delfos vīņs aizstāv Āboltiņu un saka ka Vienotība ir OK.

   • sorī par topic drift – bet šajos laikos premjēra amatā tāds bābietis kā Āboltiņa tomēr būtu mazāks ļaunums nekā ex-premjerša.. tikai mans personīgs viedoklis – un kāds te sakars ar nacionālām jūtām, vispār nazynu un nasaprūtu..

   • viens no mums še rej uz ne to stabu – es personīgi delfinārijā neesmu komentējis dikti ilgi, un kad to darīju pēdējoreiz (kas tiešām bija sen), tas bija ne par rižo bābieti, pat ne par polītiku, bet jebnu par a-sportu, jeb par ‘technoloģijām’……………

 2. …tieši tā… tā ir sistēma , kas visu pārvērš un piesaista naudai…līdzīgi kā kapitālisms politiskajā iekārtā, jeb sistēma ,,ko gribēš, to darīš,, ….. Jābauda World RX , kamēr vēl var….tā viņš ir…