Bijušais “Ferrari” prezidents Luka di Montedzemolo atzinis, ka ilggadējā komandas līdera Mihaela Šūmahera veselības stāvoklis nav uzlabojies. “Diemžēl man ir jaunumi un tie nav iepriecinoši.” Di Montedzemolo uzsvēris, ka abus saistījusi gara sadarbība gan profesionāli, gan personiski, tomēr plašāku informāciju par septiņkārtējā pasaules čempiona veselības stāvokli nesniedz.  Šūmahera menedžere Sabīne Kema Di Montedzemolo izteikumus nav komentējusi.

Tikmēr Šūmahera bijušais sacīkšu inženieris Kriss Daiers, kurš strādājis arī ar tādiem braucējiem kā Deimons Hils, Joss Verstapens un Kimi Raikonens, pievienojies “Renault” komandai. Daiers “Ferrari” komandā strādāja no 2001. līdz 2011. gadam, taču pēdējos gadus palīdzēja “BMW” DTM čempionātā. Enstonā bāzētā komanda šķīrusies no galvenā inženiera Ajao Komatsu, kurš pievienojies jaunizveidotajai “Haas” vienībai.

“Mercedes” prezidents Dīters Ceče (Dieter Zietsche) paziņojis, ka “Red Bull” komanda tā arī ne reizi neiesniedza oficiālu pieteikumu, lai izmantotu vācu rūpnīcas ražotos dzinējus šai F1 sezonai. Ceče gan atzinis, ka vairākas pārrunas tomēr notikušas, bet tas neesot bijis tik vienkārši, ka “Mercedes” vienkārši atteikušies. “Mercedes” prezidents arī atzinis, ka labprāt redzētu sīvāku konkurenci cīņā par titulu no “Ferrari” puses, atzīmējot, ka tas nāktu par labu čempionātam.

Pateicoties DNS testu rezultātiem, secināts, ka leģendārajam Huanam Manuelam Fanhio bijis vēl viens dēls – 73 gadus vecais Rubens Vaskvess (Rubén Vázquez). Kā zināms, augustā tika uzrakts El Maestro kaps, lai paņemtu DNS paraugus. Toreiz tika pierādīts, ka Fanhio ir Oskara Espinozas tēvs, lai gan dzīves laikā argentīniešu braucējs ne reizi nebija precējies, kā arī noliedza, ka viņam būtu bērni.