“Red Bull” komanda prezentējusi savu 2016. gada formulas krāsojumu, kurā redzami krietni tumšāki toņi, kā arī mašīnu vairs nerotā “Infiniti” logo, kas pēdējos gadus bija komandas ģenerālsponsors. Šī gan nav tā pati formula, kura tiks izmantota testos Barselonā, tomēr krāsojumā izmaiņas vairāk nenotikšot. Jau pēc 2 dienām dienasgaismu ieraudzīs arī “Ferrari” jaunākais veikums.

Džensona Batona ķivere 2016   Vairāki braucēji paguvuši prezentēt savu šīs sezonas ķiveres krāsojumu. Kā zināms, tad braucējiem vairs nav atļauts to mainīt sezonas laikā. Piemēram, Džensons Batons pēc internetā izvietotās aptaujas izvēlējies atgriezties pie 2014. gada krāsojuma, bet uz Paskāla Verleina ķiveres būs redzams arī Maurīcijas karogs, par godu braucēja mātei.

Mihaels Šūmahera menedžere Sabīne Kema septiņkārtējam pasaules čempionam paredzētajā izstādē paziņojusi, ka cer, ka vācu braucējs kādu dienu atkal būs kopā ar mums, tomēr pagaidām veseļošanās process prasa ļoti daudz pacietības, tomēr aicina nepadoties fanus un turpināt sniegt atbalstu, tomēr plašāku informāciju par atveseļošanās procesu nesniedz. Izstāde, kurā aplūkojamas dažādas piemiņlietas no Šūmahera karjeras, piemēram, formulas, ķiveres un kausi, notiek Marburgas pilsētā Vācijā. Interesentiem nākamo 2 gadu laikā šo izstādi iespējams aplūkot bez maksas. Plašāka informācija par izstādi meklējama ŠEIT.