Divkārtējais pasaules čempions Mika Hakinens, kurš gandrīz visu karjeru aizvadīja “McLaren” komandas sastāvā, paziņojis, ka tai joprojām pietrūkst ātruma taisnēs un Vokingā bāzēto komandu gaida vēl viena sarežģīta sezona, kā arī piebildis, ka komanda nedrīkst censties visu laiku braukt ar zemu piespiedējspēku, jo tas ir pārlieku nesaudzīgs pret riepām. Pati “McLaren” pagarinājusi līgumu ar “Johnny Walker”, neraugoties uz spekulācijām, ka alkohola ražošanas uzņēmums varētu pārtraukt sadarbību. Runājot par favorītiem, Hakinens paredz “Mercedes” dominanci arī šosezon.

“Mercedes” komanda šogad dos saviem braucējiem vairāk iespēju cīnīties vienam ar otru un neiesaistīsies Hamiltona un Rosberga rēķinu kārtošanā trasē. Toto Volfs arī noliedz, ka tas varētu dot priekšrocības “”Mercedes” galvenajiem konkurentiem “Ferrari”, uzsverot, ka abi braucēji ir ļoti profesionāli un spēs izvērtēt situāciju objektīvi, lai neizbojātu komandas biedru un savu sacīksti.

“F1LV

Helmuts Marko brīdinājis, ka “Red Bull” komanda pārtrauks sadarbību ar kādu braucēju, ja viņš sezonas laikā nespēs demonstrēt konkurētspējīgu sniegumu, uzsverot, ka jauno braucēju programmā ir daudz spēcīgu un ātru pilotu, kas būtu gatavi sevi pierādīt. Par Verstapena iespējamo pāreju no “Toro Rosso” uz “Red Bull” Marko ir piesardzīgs, piebilstot, ka otrā sezona bieži vien ir daudz sarežģītāka kā debija. Marko prognozē, ka “Red Bull” sezonas laikā cīnīsies ar “Williams” par trešo vietu konstruktoru kausā.

15 KOMENTĀRI

 1. ufffffff….da ik var faniem pūderēt smadzenes?? maļ i maļ vienu un to pašu – ,,mēs ļausim cīnīties, ļausim cīnīties,, …da cik jau var..? …ko tur ļaus vai neļaus – ja runa iet par augstākajiem mērķiem , tad kāda tur ļaušana??? ..nekad f1 vēsturē tā nekad nav bijis un nebūs….. 80-90 gados, arī visi domāja, ka kāds Sennam ar Prostu ļāva cīnīties..ļaut neļāva, bet izvēles Mclareniem nebija, jo abi bija labāko rezultātu nesēji visā f1 , kaut arī neklausīja komandu (un paldies dievam komandas pārākuma dēļ nezaudēja titulus, jo sataisītu savstarpējo mēslu bij daudz)… agrāk piloti bija lielāka vērtība, šis tas pat tika piedots…mūsdienās, kad pilotēšanas noslēpumi visiem jau ir noslīpēti līdz ideālam – piloti vairs nav neaizstājami…. taisīsi mēslus – tiksi piebremzēts vai ļaunākajā gadījumā atvadies no komandas…. kāda tur cīņa, beidzat tak smīdināt….

  • Tas ir pats nožēlojamākais kas var būt publiski novēlēt otram nelaimi. Ja ir kādas antipātījas pret kādu no sportistiem tad nepievērs uzmanību viņa gaitām un rakstiem par viņu. Tas ir pretīgi kad atrodās idiņi kas piecūkā vietni ar nekorektiem komentāriem.

   • ja cilvēks smaida par uzvaru, kad viņa komandas biedrs speciāli ieliek sienā, tad tāds čmo ir pelnījis ko vairāk par nelaimi.

    par Uzaces neveiksmēm esmu līksmojis kopš senajiem f1.lv laikiem, pirms Delfi to pārņēma. un turpināšu to darīt. vari nelasīt ko raxtu, ja nepatīk.

 2. Es Tev ieteiktu karstās vasaras dienās nēsāt T-krekliņu ar uzrakstu – ,,es pārcietu 2005; 2006 gada F1 sezonas,, 😀 ..Tasnekas , ka neveiksmīgi 😀 …Ir tāds labs sakāmvārds – ,,pretinieks ir jāciena,, ..ja ne fani, tad prieks, ka vismaz paši piloti to ievēro…

   • …piedod, nenoturējos 😀 ….vēlēt cilvēkam tādus vārdus (varēji jau nevaldīties un uzreiz novēlēt nāvi 😀 ), nepazīstot viņu personīgi un liet žulti , itkā Tava gaume pret cilvēkiem būtu primārā….. – pieauguši cilvēki tā neuzvedas….. vienalga, vai par mani , vai kādu citu izsakies – braucot ar mēli arī ir jāievēro ceļazīmes….. tā ir tā pati šī portāla piesārņošana…..dzelteno kartīti vienreiz jau dabūji, derētu kautko pamatīgāku no Edgara Beļakova , vai Alda Putniņa (diemžēl bloķēt žults lēlējus šķiet nevar šajā portālā)… izteikt savu viedokli par pilota prasmēm vai patiku un nepatiku ir viens – bet liet žulti ar personisko apvainojumu ,,lietošanu,, ir pavisam kas cits…. kādu brīdi rāms pasēdēji un pat runāt sāki sakarīgi, un nu atkal sāc darīt blēņas 😀 …aj , aj ,aj Āri….. ja nopietni – tad es to nopietni….

   • ..savās četrās sienās Tu kakāt vari kautvai katrā stūrī, bet te , ja vēl neesi pamanījis atrodas arī citi cilvēki.. tai skaitā arī McLaren vai Alonso fani..tāpēc tas nav tāpat vien – lejot žulti par kādu (piemēram par Alonso), Tu apvaino arī cilvēkus, fanus , reizē ar to…. ja Tev ir kaut mazākā cieņa arī pret citiem cilvēkiem, ne tikai pašam pret sevi , tad lūdzu nekakā podjezda kāpņu telpā, kuram cauri iet arī citi cilvēki….. Tev derētu pamācīties kautvai no tā paša Pro , vai Tāļa Jēkabsona, ar kuru vienmēr ir interesanti parunāt pat tad, kad mūsu uzskati krasi atšķiras…. ja izsaka kādu negatīvu viedokli – tad tas vienmēr notiek korekti….ētisko normu robežās – ja par tādām Tevi vispār skolā mācīja….sabiedriskā vidē tāda lieta pastāv… šajā gadījumā Tu apvaino ne tikai Alonso , bet arī cilvēkus , kas jūt viņam līdzi… par bazaru ir jāatbild , kā reiz teica kāds gudrs vīrs………..

 3. Vecā purkšķa Marko izteicieni laikam bija domāti Rikjardo-pirmkārt “ķirzakas smaids” Kvjatam kopvērtējumā pakāsa,otrkārt klīst baumas,ka ķenguru un koalas dzimtenes pārstāvis sataisījies uz Ferrari,Raikonena vietā.
  Marko mūžīgi ap#irš tos kuri izvēlas iet savu ceļu nevis paklausīgi sēž RB suņu būdā un ” rej ” tikai pēc saimnieka pavēles.