Bernijs Eklstons un “CVC Capital Partners” vienojušies par čempionāta pārdošanas cenu, ja Luksemburgā reģistrētā finanšu kompānija nolems pamest čempionātu. Pašlaik “CVC” īpašumā ir 35% F1 čempionāta akciju. Pašlaik gan nav zināms, kad un vai vispār viņi pametīs F1, tomēr Eklstons atzīst, ka ātrāk vai vēlāk tam jānotiek. Par potenciālajiem pircējiem varētu kļūt finanšu institūcijas no Ķīnas vai ASV, tomēr konkrēti nosaukumi netiek atklāti. Vaicāts par iespējamajām izmaiņām, Eklstons ir piesardzīgs, atzīstot, ka nekad nevar zināt, ko šādas pārmaiņas atnestu.

Makss Verstapens uzskata, ka sāncenši, kas izmanto “Mercedes” dzinējus (“Williams” un “Force India”) Bahreinā būs daudz ātrāki nekā Austrālijā, trasē esošo garo taisno gabalu dēļ. 18 gadus vecais braucējs paziņojis, ka ir ļoti sarūgtināts par Austrālijas GP rezultātiem, jo “Toro Rosso” bijusi ceturtā ātrākā komanda aiz “Mercedes”, “Ferrari” un “Red Bull”.

Pēc avārijas ar Fernando Alonso Austrālijā Estebans Gutjeress uz sacīkstēm Bahreinā saņems jaunu šasiju. “Haas” komandas vadītājs Gunters Steiners pieļauj iespēju, ka tā var tikt salabota, tomēr tas padarāms vien komandas bāzē Eiropā, tādēļ vienkāršāk uz Bahreinu ir sagatavot jaunu šasiju. Steiners arī ir piesardzīgs attiecībā uz Romēnu Grožānu, atzīstot, ka ir priecīgs par 6. vietu, tomēr lieliski saprot, ka tā nebūs vienmēr un komandu gaida grūti nākamie posmi.