Vēl vairāk uzlabojot pirmajos treniņos uzrādīto rezultātu, ātrāko apļa laiku Bahreinā šodien sasniedzis Niko Rosbergs, kurš par 0.2 sekundēm pārspēja Luisu Hamiltonu, bet pārsteidzoši trešo ātrāko laiku izgaismotajā Sakiras trasē uzrādīja “McLaren” braucējs Džensons Batons. “Mercedes” komandas pārsvars gan bija mazāks kā pirmajos treniņos.

Niko Rosberga uzrādītais rezultāts pat bija ātrāks par Pedro de la Rosas 2005. gadā uzrādīto trases rekordu. Atzīstamu sniegumu turpināja demonstrēt arī Paskāls Verleins un “Haas” komandas braucēji Estebans Gutjeress un Romēns Grožāns, kuram gan sesijas beigās no formulas atdalījās daļa priekšējā antispārna, kā dēļ nācās trasē laist virtuālo drošības mašīnu. Grožāns nebija vienīgais, kas saskārās ar problēmām. Sesijas beigu daļā, kad braucēji jau veica sacīkšu nogriežņu simulāciju, tehniskas ķibeles piemeklēja Sebastiana Fetela “Ferrari” mašīnu.

Ne pārāk veiksmīgs sniegums “Force India” braucēju izpildījumā (Peress 15., Hilkenbergs 17.) un “Sauber” braucējiem, kas pārspēja vienīgi Rio Harjanto. Tikmēr šī posma debitants Stofels Vandūrns palika uzreiz aiz labāko desmitnieka.

Ce-IDrBXIAAYMmn

11 KOMENTĀRI

  • nekas ka Merku 1-2. galvenais lai startā abi Ferrari izceļ viņus atkal. izskatās ka dubultā sajūga aizliegums ir krietni nācis pa labu Sarkanajiem. ļoti gaidu startu. gribu redzēt vai tā ir tendence, vai vienkārši viens neveiksmīgs starts Merkiem Austrālijā bija.

   turklāt, Torro Rosso un Hondu rezultāts liek cerēt ka šitie treniņu rezultāti maz ko nozīmē.

   • pirmā cerība/prognoze piepildījās. Ferrari šogad ir nepieklājīgi tuvu Merku ātrumam. tas feini.

    otrā cerība ir rīt startā. ja abi Sarkanie atkal izcels Rosbergu startā, tad tā ir tendence visai sezonai. 🙂 tas ir baigi cool!

   • ..ja Dievs nav apveltījis ar saprašanu par tendencēm, tad jānovēl vien – lai Tev priecīgi starti ..vismaz starti 😀