Niko Rosbergs uzrādīja labāko apļa laiku pirmajā treniņu sesijā Ķīnas GP, kur divas reizes tika izkārti sarkanie karogi.

Aiz Rosberga palika viņa komandas biedrs Luiss Hamiltons – abi “Mercedes” piloti labākos apļa laikus uzrādīja ar mīkstā sastāva riepām pašā sesijas izskaņā, kad piloti devās tresē uz pēdējām 8 minūtēm pēc otrās ļoti garas sarkano karogu fāzes.

HamiltonsSaslidLuiss Hamiltons sesiju iesāka ļoti nepārliecinoši – pirmajos divos mēģinājumos brits saslīdzēja 11.līkumā un uzgrieza skaisas piruetes, pirmajā reizē izslīdot no trases, bet otrajā paliekot pretējā braukšanas virzienā.

Vispirms sarkanos karogus izkāra, jo Felipe Masa trasē saslīdēja ar pārdurtu aizmugurējo kreiso riteni un piebēra trasi ar akmentiņiem no drošības joslas. Vēlāk Masa devās trasē vēlreiz un viņu piemeklēja līdzīgas likstas – acīmredzot problēma bija ar “Williams” mašīnas aizmugurējo kreiso daļu.

FetelsKonfektesTomēr tad trasē aizmugurējā kreisā riepa uzsprāga arī Kevinam Magnusenam, kurš teorētiski to varētu būt pārdūris uz kādas no Masas formulas atlūzām. “Renault” mašīna pēc riepas sprādziena trasē atstāja daudz oglekļa šķiedras atlūzas un atkal tika izkārts sarkanais karogs – trases darbinieki ļoti ilgi nespēja sagatavot trasi, lai piloti tajā varētu atgriezties

Treniņi 1 – Ķīnas GP

LaiksT1Kina

Maksimālie ātrumi

AtrumiT1Kina