Pēc ātrākā apļa laika abās piektdienas treniņbraucienu sesijās arī noslēdzošajā sesijā labāko rezultātu uzrādīja “Mercedes” braucēji, kuru savstarpējā duelī pārāks bija Hamiltons, kura uzrādītais apļa laiks bija 0.7 sekundes ātrāks par Rosberga pērn uzrādīto pole position laiku.

Foto: Twitter @F1

Lai gan piektdien vairāki braucēji izslīdēja, tomēr neviens neieskrēja trases apmalē, taču šodien jau pašā sesijas sākumā mašīnu nenovaldīja Serhio Peress un, cenšoties tikt atpakaļ trasē, pieskārās apmalei, izraisot īsu virtuālās drošības mašīnas fāzi. Tai pašā līkumā nedaudz vēlāk trasē nenoturējās arī Rosbergs, Hamiltons un Grožāns, bet Kvjats ar Hamiltonu gandrīz saskārās.

Lielākā daļa braucēju testus uzsāka ar cietāko pieejamo riepu sastāvu, gandrīz droši garantējot, ka ar balto krāsu marķētās riepas sacīkstēs netiks izmantotas. Tikmēr “Ferrari” braucēji daudz izmantoja jau iepriekš lietotas riepas. Vai viņiem izdosies sadeldēt “Mercedes” pārsvaru? Atbildi varēsim rast kvalifikācijā pl. 15:00.

ChSEq6mWgAACZsS

5 KOMENTĀRI

  1. Fetelim 5 starta vietu sods! 🙂
    Sebastian Vettel is set to drop five places on the grid for Sunday’s 2016 Formula 1 Russian Grand Prix after an unscheduled gearbox change on his Ferrari.
    Ņemot vērā šo sodu, iespējams, Fetels ar Kvjatu atkal satiksies pirmajā līkumā. 😉 😀