Latvijas autošosejas pilots Haralds Šlēgelmilhs nedēļas nogalē atgriezīsies Francijas slavenajā Pola Rikāra trasē, lai startētu trešajā Lamborghini Blancpain Super Trofeo (LBST) čempionāta sacensību posmā. Sacensību braucieni paredzēti 25. un 26. jūnijā, kuros Šlēgelmilhs startēs PRO klases ieskaitē, informē Marta Kaktiņa.

Ar komandu „Arline Team Georgia” uz Franciju dodamies piesardzīgā, taču apņēmības pilnā noskaņojumā. Esam ņēmuši vērā pagājušā gada pieredzi, un strādājam pie automašīnu tehniskās sagatavošanas braukšanai ļoti karstos laikapstākļos, kādi raksturīgi Francijas dienvidiem. Ir jūtama arī spēcīga revanša vēlme pēc iepriekšējām sacensībām Silverstonā, kurās ar komandas biedru Šotu Abhazavu abos braucienos iekļuvām sadursmēs, kas ietekmēja mūsu cīņu par pjedestālu PRO un AM klašu ieskaitēs.

Gatavojoties Francijas posmam, esam aizvadījuši treniņus komandas Gruzijas trasē „RIM”, kam paralēli uzturēju formu, braucot ar sporta kartingu KZ2 komandā „333 Autosport”. Esam gatavi karstai sacensību nedēļas nogalei Francijā gan laikapstākļu, gan cīņas ziņā,stāsta Haralds Šlēgelmilhs pirms došanās uz trešo LBST posmu.

HS_PaulRicar 2015_7

Abiem Latvijas autosportista braucieniem Pola Rikāra trasē būs iespējams sekot līdzi Motors TV un interneta tiešraidē 25. jūnijā pulksten 15:20, un 26. jūnijā pulksten 12:50. Interneta tiešraide: http://squadracorse.lamborghini.com/en/live