Šajā nedēļas nogalē Pola Rikāra trasē aizvadīts Lamborghini Blancpain Super Trofeo čempionāta trešais posms, kurā “Artline Team Georgia” sastāvā startēja arī latvietis Haralds Šlēgelmilhs, kurš pirmajā braucienā finišēja ceturtais, bet otrajā spēja tikt līdz goda pjedestālam.

Tā kā sacensībās piedalījās 47 ekipāžas, tad tikt pie brīva apļa kvalifikācijā nemaz nav tik vienkārši, tādēļ Haralds kvalifikācijas braucienus aizvadīja pieticīgi, uzrādot attiecīgi septīto un astoto labāko rezultātu, tomēr jau pirmā brauciena startā izdevās pacelties par divām pozīcijām. Sacīkšu laikā notika avārija, kā rezultātā trasē devās drošības mašīna. Tai dodoties malā Šlēgelmilhs savu pozīciju nosargāja, bet tuvojoties finišam pakāpās vienu vietu augstāk. Uzvara tika Denisam Lindsam.

“F1LV

Lielisks starts 28 gadus vecajam Šlēgelmilham padevās arī otrajā braucienā, līdz ar to koši zaļā mašīna nonāca piektajā pozīcijā. Uz boksu apmeklējuma rēķina izdevās iegūt ceturto pozīciju, bet piecas minūtes pirms finiša tobrīd otrās vietas īpašnieks bija spiests vēlreiz doties boksos pēc jaunām riepām. Par brauciena uzvarētāju kļuva arī šoreiz kļuva Lindss, bet otrais palika Martins Kodričs, kurš arī pirmajā braucienā finišēja tieši pirms Šlēgelmilha.

“Izspiedu 95% no sevis un 100% no mašīnas. Vakar mazliet nepaveicās ar atpalicēju, kā dēļ pazaudējām potenciāli trešo pozīciju, savukārt šodien jau veiksme bija mūsu pusē. Lai vai kā, lai tiktu līdz Lindsam vēl japiestrādā pie mašīnas. Viņa tempu šajā nedēļas nogalē turēt nebija iespējams,” pēc sacensībām atzīst Haralds.

Līdz ar to par kopvērtējuma līderi ar 68 punktiem kļuvis Lindss, kamēr Haralds Šlēgelmilhs ar 26 punktu deficītu atrodas ceturtajā pozīcijā. Čempionāta nākamais posms no 29. līdz 31. jūlijam tiks aizvadīts Spa trasē, Beļģijā.