“Ferrari” komandas vadītājs Mauricio Arivabene atzinis, ka, lai saglabātu iespēju cīnīties par šīs sezonas konstruktoru kausu, komanda nedrīkst piedzīvot izgāšanos nākamnedēļ notiekošajā Ungārijas GP izcīņā. “Sezonas sākumā mums bija problēmas ar atsevišķiem jaudas agregāta elementiem, tomēr nu to esam atrisinājuši un jākoncentrējas uz mašīnas izturības un aerodinamikas uzlabošanu.” Arivabene joprojām uzskata, ka komandas galvenā cīņa gaidāma ar “Mercedes” nevis “Red Bull”, kas no “Ferrari” atpaliek tikai 6 punktus.

Beļģu braucējs Stofels Vandūrns, kurš šīs sezonas sākumā uz vienu posmu “McLaren” sastāvā aizvietoja Fernando Alonso, ir paziņojis, ka saņēmis piedāvājumus arī no citām komandām, kurus nopietni apsvērs, ja viņa pašreizējie darba devēji nedos iespēju startēt komandas pamatsastāvā nākamgad. Lai gan pagājušā gada GP2 čempions konkrētas komandas nemin, tomēr tiek spekulēts, ka tā varētu būt “Renault”, kur Džolions Palmers pagaidām neattaisno uz sevi liktās cerības.

“Sauber” komandas vadītāja Moniša Kaltenborna ir pārliecināta, ka atradusi risinājumu finansiālajām problēmām, kas ar katru sezonu arvien spēcīgāk iedragā komandu un tās konkurētspēju. Konkrēts risinājums gan pagaidām nav paziņots. Sezonas sākumā tika baumots, ka komanda tiks pārdota “Alfa Romeo” koncernam, tomēr pēdējā laikā runas ir noklusušas. Tieši budžeta robi bija iemesls, kādēļ “Sauber” nepiedalījās šonedēļ notikušajos divu dienu testos Silverstounā.

2 KOMENTĀRI

 1. runā, ka jense varētu pārcelties uz ‘touring cars’, joprojām kā McLaren šoferis. Un dikti žēl būtu, ja uz to brīdi japu motoristi iespētu saķīlēt savu parikti maķenīt jēdzīgāk kā pašlaik – karstākās galvas sāks vēl ‘vandūrnam’ pierakstīt nepelnītus laurus ‘komandas pacelšanā’. jeb spāņu primadonnas fanklubs atdzīvosies, ar tēmu ‘re kā Batons tikai traucēja’..

  zinu zinu – negatīvisms, bet tādas nu tās domas iraid pašlaik

  • Pierunāji, Austin, lūk tev kaut kas pozitīvs no intervijas ar Ēriku Buljē! 😉
   Eric Boullier, racing director at McLaren Honda spoke to AS about the car, the project and their Asturian driver who he thinks can succeed if he has the faith in the team.
   – Still on the Spaniard, you have a driver who is generally considered the best on the grid, but has gone ten years without winning the world title. Is he really still the best?
   – Yes. Without a doubt. Definitely.
   – Why?
   – I respect Fernando, he is a competitive driver, he is a very intelligent driver, and he is good from the practice runs through until Sunday. That is the reason why he is the best. He is definitely a leader.
   – On that we can agree, but the thing is that he still hasn’t won…
   – Never mind the past ten years without winning a title, he is one of the greats. To win now, you need to have the best car. the best team and be the best driver, and if you do not have that, it won’t work. Lewis Hamilton is winning now, but if Alonso had the car that we are working on ready now, he we would be winning too. Without a doubt.
   Enjoy! 🙂