Luiss Hamiltons dosies vasaras brīvdienās lieliskā garstāvoklī un ar 19 punktu pārsvaru pār savu komandas biedru Niko Rosbergu, kurš nespēja kāpt uz goda pjedestāla savā māju posmā.

SacVacijaHokenheimaNiko Rosbergs savas pole priekšrocības zaudēja jau startē, kad izspolēja aizmugurējos riteņus un atkrita uz ceturto vietu – viņam garām tika ne tikai Hamiltons, bet arī abi “Red Bull“ piloti. Neskatoties uz mēģinājumiem 1.aplī, Rosbergs pozīcijas neuzlaboja un tālāk “Mercedes” komanda centās ar stratēģiju apspēlēt “Red Bull” un atgriezt Rosbergu uz pjedestāla, kamēr Luiss Hamiltons no pirmās pozīcijas kontrolēja sacīksti.

“F1LV

Rosberga cerības tikt garām abiem “Red Bull“ pilotiem sagrāva ne tikai konkurentu lieliskā taktika un sacīkstes temps, bet arī 5 sekunžu sods par Maksa Verstapena ‘izsumšanu no trases’. “Red Bull“ savstarpējā cīņā pārāks bija Daniels Rikardo, kura stratēģija izrādījās veiksmīgāka.

“Ferrari” komanda nespēja iesaistīties “Mercedes” un “Red Bull“ pilotu cīņā – Fetels finišēja tālu piektajā vietā, bet Kimi Raikonens uzreiz aiz viņa. Niko Hulkenbergs izcīnīja kārtējos punktus “Force India”, kamēr Džensons Batons pēc smagas nedēļas nogales atnesa 8.vietu “McLaren” vienībai. Valteri Botass palika 9.vietā, bet Serhio Peress pēdējos apļos atņēma pēdējo punktu pozīciju Fernando Alonso.

Pēdējās sacīkstes minūtēs uzlija neliels lietus, tomēr tas neietekmēja sacīkstes norisi.

Vācijas GP izcīņa

RezVacija

47 KOMENTĀRI

 1. Nevisai interesanta sacīkste, bet daži pozitīvi momenti tomēr ir:
  1) Prieks jebkurā gadījumā par McLaren, lēnām, tomēr pareizā virzienā.
  2) Un lielākais prieks šodien. Sarkanie (ferrari) tikpat lēnām, bet tomēr krīt uz leju, un tas priecē.

 2. Hamis malacīsts,kārtējo reizi izvāleja pusvācieti Koļu! NIKOlajam ļoti labi iederas otrās vijoles status-lai tā arī paliek.
  Ķirzakas smaids bija nu tik apmierināts….nu tik apmierināts it kā būtu sacīksti vinnējis jo sirds dziļumos laikam jūt,ka mazais golandiešu kretīns sāk veidoties par RB pilotu Nr.1-jāpriecājas kamēr vēl ir par ko! 🙂
  Maranello….nu ko,nevelk tā plīts…..buļļi šogad šamos izkaplēs.
  Bet visvairāk priecē Podziņa varējums……spāņu kalējs izkniebts un kārtējo reizi bez punktiem!!! 🙂 Tas arī padara manu prieku īpašu! 🙂

  • Klausies a Tu bez apsaukāšanās vari kaut vienu komentu uzrakstīt? Laikam jau pats īsti nezini vai esi pusčigāns vai puskrievulatvietis kurš nesaprot kāpēc dzīvo Latvijā, bet uz Tēvzemi ar uguni dzīts nebrauks!!!!

   Atvainojos F1.lv, un normālajiem Faniem un lasītājiem, bet šitais nav normāls.

   • Ko tur daudz teikt katram savas simpātijas un tāpat arī antipātijas. Kādreiz jau var pasprukt ikvienam, bet ja komenti kļūst par vienu vienīgu, sistemātisku …….. Ir jāsāk domāt par…… Skaidrs ir viens, ka visiem viens labs nebūs, tāpēc labāk korekti ar faktiem un piemēriem padiskutēt par F1. Nevis katrā komentā mēģināt parādīt citiem savu……..

   • Tas laikam tāpēc,ka 4 titulus uzcepa 🙂 uzreiz antidraugus dabūja 😀
    Paskaties kas notiek,ja piemin Šumaheru vai 7/91…vienam otram kā sātanam krustu parādītu :)))

   • Es ar Jums,Iveta G,cūkas kopā neesmu ganījis tāpēc neesmu Jums nekāds TU.
    Interesanti būtu uzzināt kuru,Jūsu interpritācijā,esmu apsaukājis?
    Hamiltonu nosaucot par Hami vai Batonu par Podziņu? Varbūt Jūs nebijāt informēta,ka Rosbergs tiešām ir pusvācietis vai Verstapens ir kretīns jo pagājušājā sacīkstē vairākkārt mainīja trajektorijas lai Raiko netiktu garām?! Bet varbūt Rikjardo smaidam ir kāds cits nosaukums un Alonso tagad nav čiku kalējs?

   • .. Jorens puiķiņš vēl pieprasa , lai šo uzrunātu uz Jūs 😀 ….o ta izpelnījies šādu cieņu , kamēr pašam šajā jomā mācīties i mācīties 😀

   • Neizmantojiet iespēju paklusēt? Liels esat savās biksās,Fater?
    Jūs jau nu tiešām esat īstais kurš būtu par cieņu runājis-iemācieties par savu bazaru atbildēt un nelīst iekšā tur kur neviens neprasa Jūsu “viedo”,no pirksta izzīsto viedokli! 🙂

   • Protams rakstīt tu ar vienu lielo burtu jau bija par daudz kur nu vēl ar diviem. Laikam jau suns tevi izved pastaigā nevis otrādi.

 3. ….trase, kurā īpaši (ar neapbruņotu aci izpaudās riepu faktors) ….2 aplis – riepu taupīšana un braukšana 1-2 sekunžu vagoniņos pēc startā izcīnītajām vietām , tad seko riepu atšķirīgā stratēģija un ….. tā arī ,,skaitās,, tā superaizrautīgā cīņa….. taupi riepas – izvēlies atšķirīgu stratēģiju – zaudē vai iegūsti boksos……nu jā…ko tur piebilst….. ka nav sacīkšu, ta nav….

  • Pēdējais, kas pielika punktu f1 kā sacīkstēm bija degvielas uzpildes aizliegšana. 🙁 Ar to arī sākās benzovozu braukāšana vagoniņos, jo praktiski pazuda iespējas atšķirīgai sacīkšu stratēģijai. Tagad ir ehdurance pabraukāšanās – pat apdzīšanas vietā palikusi tikai apdrs-šana 🙁 Drīz jau būs 10 elementi, kas jātaupa,lai nesāktos starta vietu sodi. Un arī jebkurš cīņas mēģinājums beidzas ar sodu :D. Tad kādas tur sacīkstes?

   • …tieši tā Fan….. dzīvošanu ar f1 fīlingu asinīs esmu pametis jau sen…sekoju līdzi f1 tikai izzināšanas pēc…. man gandrīz viss nepatīk Fan , gandrīz viss ,kas pēdējos gados notiek šai sportā…..tā nu tas ir ….tā ir vairāk vilšanās, nekā grūtums 😀

   • ..neviens jau ne…..ās …vienkārši konstatē faktus un viss….

    …klau Fan – atvirzos no tēmas. – kā jums ar Kaudzi tur ietās?? strelku izdevās sarunāt??

 4. ….piedāvātam rakstam izlasīju ļoti trāpīgu virsrakstu , kas ļoti labi atspoguļo mūsdienu f1 ….
  https://www.draugiem.lv/say/click.php?url=http%3A%2F%2Fwww.iauto.lv%2Fsports%2Fsoseja%2F22580-hamiltons-starta-apdzen-rosbergu-un-triumfe-vacijas-etapa%3Futm_source%3Ddraugiem.lv%26utm_medium%3Dsay%26utm_campaign%3Dpost_1632090977&uid=13002222&pid=1632090977

  …. ,,Hamiltons startā apdzen Rosbergu un triumfē Vācijas etapā,,
  ..tieši tā arī visa jēga – startā apdzen un uzvar (nevis sīvās cīņās, prāta pielietošanas mākā, bet gan viena komponenta ziņā) ….

  • Mjā, tā arī ir… Atceros jau 10 gadus atpakaļ, kad arī visi šūmējās par elektroniku F-1, pārsmējos, kad kāds F-1 un kritiķis uzrakstīja par pilota šķietamo pēcsacīkstes interviju “drīz pēc starta es aizmigu, bet kad pamodos, un sapratu, ka esmu uzvarējis, biju neizsakāmi priecīgs”.