“Williams” komanda paziņojusi, ka pārāk ilgi negaidīs Džensona Batona lēmumu, jo šobrīd kandidātu saraksts ir pietiekami plašs, kamēr “McLaren” vienība Alonso komandas biedru nākamam gadam varētu nosaukt pat pēc šīs sezonas izskaņas. Klēra Viljamsa uzsvērusi, ka būtu priecīga redzēt komandā jau pazīstamus braucējus un 2009. gada čempions Batons spētu lieliski piesaistīt sponsoru uzmanību. Baumu līmenī arī Serhio Peress tiek asociēts ar vietu “Williams” sastāvā. Meksikānis vēl nav pagarinājis līgumu ar “Force India”.

“McLaren” komanda gatava tiesāties ar “Mercedes” vienību. Vācu vienības mašīnas dinamikas nodaļas vadītājs Loiks Serra jau bija uzlicis pirmos parakstus papīriem pārejai uz “McLaren”, tomēr pēdējā brīdī nolēma palikt čempionvienības sastāvā. Toto Volfs situāciju atteicās komentēt. Līdzīgā situācijā “McLaren” nonāca pirms diviem gadiem, kad aerodinamikas speciālists Dens Felovs nolēma palikt “Red Bull”. Toreiz Rons Deniss un Kristians Horners situāciju atrisināja bez tiesas palīdzības.

Šodien pēc ilgas cīņas ar vēzi 73 gadu vecumā mūžībā devies viens no sešdesmito gadu spožākajiem braucējiem Kriss Eimons. Jaunzēlandietis nereti tiek uzskatīts par visu laiku labāko braucēju starp tiem, kuri nekad neuzvarēja. Karjeras laikā pārstāvot 14 (!) komandas, Eimons 11 reizes kāpa uz goda pjedestāla, izcīnija 5 uzvaras kvalifikācijā, kā arī 3 reizes uzstādīja sacīkšu ātrāko apli. 1966. gadā Eimons kopā ar tautieti Brūsu Maklarenu uzvarēja 24 stundu Lemānas sacīkstēs. Savu karjeru Eimons beidza 1976. gadā pēc Nikija Laudas smagās avārijas Nirburgringā. Pēc autosporta karjeras Eimons lielāko daļu laika veltīja savas ģimenes saimniecības uzturēšanai, saglabājot interesi par F1 līdz pat dzīves beigām. Žurnālists Eoins Jangs 2003. gadā sarakstīja biogrāfiju par Krisa Eimona dzīvi ‘Forza Amon’. Tā nopērkama arī internetā.