Krievu braucējs Daņila Kvjats atzinis, ka tā būtu lieliska izdevība, ja viņa pašreizējā komanda “Toro Rosso” pagarinātu līgumu ar viņu uz nākamo sezonu, jo tajā jūtas ļoti komfortabli. 22 gadus vecais sportists norādījis, ka izmaiņas noteikumos, visticamāk, padarīs viņa braukšanas stilu daudz efektīvāku un ļaus sasniegt labākus rezultātus. Kvjats arī norādījis, ka līdz komandas 2017. gada sastāva paziņošanai vairs nav ilgi jāgaida.

Tikmēr Kvjata komandas biedrs Karloss Sainss uzskata, ka “Renault” lieliskais progress jaudas agregāta attīstībā, komandas lieliskā spēja par nelieliem līdzekļiem uzbūvēt ļoti konkurētspējīgu šasiju, kā arī izmaiņas tehniskajos noteikumos varētu ļaut “Toro Rosso” vienībai izcīnīt pat trešo vietu konstruktoru kausā, lai gan nav izslēgts, ka var nākties palikt tikai astotajiem, tomēr šogad izmantotie gadu vecie “Ferrari” dzinēji, kas sezonas laikā netiek attīstīti, rada pamatīgu kavēkli mašīnas pilna potenciāla demonstrēšanai.

Slavenā F1 trašu veidotāja Hermana Tilkes dēls Karstens, kurš strādā tēva uzņēmumā, paziņojis, ka šobrīd aktīvi notiek darbi, lai ļautu F1 čempionātam doties uz Lasvegasu. Pagaidām gan ‘pasaules izklaižu industrijas galvaspilsētas’ galvenā problēma esot drošības joslu un padoka vietas atrašana, tomēr, lai sāktu nopietnus darbus vispirms jāsagaida Bernija Eklstona un posma organizatoru vienošanās. Tāpat tiek strādāts pie trases Kuveitā, kas apvienos tādus leģendārus līkumus kā Nordšleifes ‘karuseli’ un Lagunasekas ‘korķviļķi’. Lai gan trase atbildīs visām F1 prasībām, tomēr Tilke šaubās, ka tā tik drīz nonāks čempionāta kalendārā.

1 KOMENTĀRS