Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāta dalībnieks Reinis Nitišs, kurš nesen paziņoja par līguma laušanu ar All-Inkl.com Münnich Motorsport komandu, šodien apstiprinājis dalību pasaules čempionāta 9. posmā, Barselonā, Spānijā, kurās uz starta stāsies ar “Olsbergs MSE” sagatavotu Ford Fiesta RX Supercar mašīnu, ziņo Jānis Unbedahts.

“Ir prieks, ka spējām ātri rast vienošanos ar “Olsbergs MSE” par startu Spānijā – tā ir komanda un mašīna, ko labi pazīstu. Protams, sezonas vidū mainīt auto nebūs viegli, taču centīšos uzrādīt pēc iespējas labāku rezultātu!” stāsta jēkabpilietis Reinis Nitišs, kurš “Olsbergs MSE” sastāvā startēja 2014. un 2015. gadā, attiecīgi ierindojoties trešajā un septītajā vietā sezonas kopvērtējumā, kā arī izcīnot līdz šim vienīgo uzvaru kādā no pasaules čempionāta posmiem.

Tikmēr “Olsbergs MSE” vadītājs Andrēass Ēriksons komentē: “Esmu priecīgs, ka Reinis atgriežas OMSE komandā. Mēs visi zinām viņa kā braucēja potenciālu un sagaidām ciešu sadarbību starp Reini un mūsu jaunajiem komandas pilotiem!”

2016. gada sezonā Nitišs ar 23 punktiem kopvērtējumā ieņem 16. vietu, kamēr viņa līdz šim pārstāvētā komanda “All-Inkl.com Münnich Motorsport” komanda ieņem pēdējo, septīto vietu. Tikmēr “Olsbergs MSE” komandas braucējs Kevins Ēriksons pašlaik kopvērtējumā atrodas 12. pozīcijā, kamēr pati komanda ir sestajā vietā.

Foto: reinisnitiss.com
Foto: reinisnitiss.com