Kanādietis Lanss Strols ir garantējis sev pietiekami superlicences punktus, lai nākamajā sezonā varētu debitēt Formulā 1. Šobrīd viņš ir pārliecinošs Eiropas F3 čempionāta līderis un 2 posmus pirms tā finiša ir skaidrs, ka Strols nebūs zemāk par 3.vietu kopvērtējumā. Tas dos viņam vēl 20 puntkus papildus tiem 20, kas jau ir viņa kontā (12 par Itālijas F4 titulu 2014.gadā un 8 par 5.vietu Eiropas F3 čempionātā pērn). Lanss Strols, kuram 29.oktobrī paliks superlicencei nepieciešamie 18 gadi, ir viens no reālākajiem kandidātiem uz Felipes Masas vietu “Williams” komandā.

Luiss Hamiltons un Niko Rosbergs uzskata, ka Singapūrā abi nebūs favorīti uz uzvaru. Lai gan “Mercedes” piloti šogad nav izcīnījuši uzvaru tikai vienā posmā, šaurajās un līkumotajās Singapūras ielās pārsvars būs “Ferrari” un “Red Bull“ pilotiem. Tāpat nevar aizmirst, ka pērn “Mercedes” Singapūrā saskārās ar pamatīgās riepu problēmām. Uz šī posma specifiku un sarežģīto raksturu norāda arī fakts, ka neviena no komandām nav spējuši šajā trasē izcīnīt dubultuzvaru.

“McLaren” komanda ir apņēmības pilna turpinās šī gada modeļa attīstību līdz pat šīs sezonas beigām, lai nodrošinātu pēc iespējas labāku pozīciju Konstruktoru kausā. Lai gan vairums vienību jau pievērsušās nākamā gada mašīnas attīstībai, “McLaren” turpinās strādāt ar šo modeli, lai nodrošinātu vismaz sesto vietu čempionāta kopvērtējumā, kur Vokingas komanda pirms Singapūras posma ir tikai 3 punktus priekšā “Toro Rosso” vienībai. Arī “McLaren” sacīkšu direktors Ēriks Buljē apliecināja, ka agresīvā attīstības programma, kas ir nodrošinājusi uzlabojumus un jaunas detaļas katrā posmā, turpināsies līdz pat sezonas beigām. Turklāt Singapūrā vienība cer uz nopietnu progresu salīdzinājumā ar iepriekšējo posmu Moncā, kur trase nebija piemērota “McLaren” šī brīža stiprajām pusēm.

1 KOMENTĀRS

  1. Sapnis Singapūras Naktī:

    “The first win with this project will be quite a big thing for all of us. I don’t know if I will have that chance, or if Stoffel will have that chance. But when that first win arrives, everyone involved in this project from day one, from being ten seconds away in winter testing last year, to 5.8s in Australia in the first race last year, it will be a massive achievement, and we will feel very proud.
    “To make that reality we need to work very hard over the next months, and we need to accelerate the process because in Formula 1 no-one waits forever. These things change quickly. New regulations are coming next year so you need to speed up everything in Formula 1 because there is no time to relax.”

    /No 2x F1 pasaules čempiona Fernando Alonso Díaz-a intervijām šodien S-pūrā/