“Force India” pilots Niko Hulkenbergs pametīs Silverstonā bāzēto komandu jau šīs sezonas izskaņā, lai visdrīzāk pievienotos “Renault” fabrikas komandai.

Preses paziņojumā “Force India” boss Vidžajs Malja pateicās vācietim par ieguldījumu komandas attīstībā. Vācietis “Force India” startēja divos piegājienos: no 2011. līdz 2012.gadam (sākotnēji kā testu pilots) un no 2014.gada līdz pat šai sezonai.

Vēl pirms iepriekšējā posma Japānā Hulkenberga nākotne tika saistīta ar “Renault” vienību, kas šogad atgriezās Formulā 1, kā fabrikas komanda. Šogad “Renault” sastāvā startē Džoljons Palmers un Kevins Magnusens, bet viens no viņiem startus ‘dzeltenajā vienībā’ neturpinās.

Hulkenbergs līdzšinējos 111 Grand Prix startos ir izcīnījis 344 punktus, tomēr tā arī nav spējis kāpt uz goda pjedestāla. Vācietis ceturtajā vietā ir finišējis trīs reizes. Par augstāko Hulkenberga panākumu motoru sportista karjerā var uzskatīt uzvaru 2015.gadā Lemānas 24 stundu sacīkstē “Porsche” komandas sastāvā.

Tostarp Hulkenbergu “Force India“ sastāvā visdrīzāk aizstās kāds no “Mercedes” junioriem – Paskāls Verleins vai Estebans Okons.

Renault apstiprina Hulkenbergu

Pāris stundas pēc ‘Force India’ paziņojuma, arī ‘Renault’ vienība izplatīja ziņu, ka vācietis turpinās karjeru Enstona vienībā. Paziņojumā teikts, ka Hulkenbers pievienojas ‘uz vairāku gadu līgumu’.

Hulkenbergs, Lemāna, Porsche

2 KOMENTĀRI

  1. Labāk, sliktāk, citādāk

    Niko vajadzēja pamainīt vidi, jo bija tāda sajūta ka pēdējā laikā viņam zudusi iedvesma braukt. Redzēs kurš būs izvilcis pareizo lozi: Perezs palikdams Force India ar cerībām uz Ferrari vai Hulkenbergs pārejot uz Renault ar cerībām uz labāku dzīvi (pjedestāliem).

    It kā jau nākamsezon Renault vajazētu būt labai sezonai, jo kā nekā rūpnīcas komanda, dzinēji arī ir labi, tā ka vajadzētu atgriezties TOP5 (konstruktoros) un cīnīties par pjedestāliem dažos posmos