Ross Brauns, kurš kā tehniskais direktors sadarbojies ar Mihaelu Šūmaheru “Benetton”, “Ferrari” un “Mercedes” komandās, paziņojis, ka septiņkārtējā F1 čempiona veselības stāvoklī ir redzams progress. Brauns arī norādījis, ka sīkāk par vācieša situāciju nevēlās runāt, respektējot ģimenes lēmumu, ārstēšanās procesu uzturot privātu bez mediju starpniecības.


Bernijs Eklstons paziņojis, ka F1 menedžmentā nenotiks nopietnas izmaiņas līdz vismaz 2019. gadam, kad tiks parakstīts nākamais Konkordes līgums, neraugoties uz jaunā akcionāra “Liberty Media” vēlmi iesaistīties šai jomā. 86 gadus vecais Eklstons arī norādījis, ka neesot pieņēmis arī ideju attīstīt sadarbību starp F1 un bukmeikeriem. Kā zināms, pēdējā laikā par potenciālajiem Eklstona mantiniekiem tikuši minēti Zaks Brauns un Ross Brauns.


Tiek ziņots, ka līguma parakstīšana ar Lensu Strolu “Williams” komandā varētu ienest 80 miljonus dolāru no viņa tēva Lorensa puses. Modes un finansu magnāts pat esot finansējis jauna sacīkšu simulatora izveidi, ko gan šogad Masa un Botass nav varējuši izmantot, jo tas ticis piemērots F3 mašīnu īpatnībām. Pats Lenss Strols norāda, ka ir ļoti pateicīgs tēvam par palīdzību: “Katram būs savs viedoklis, to es nevaru mainīt, bet, lai gan nāku no turīgas ģimenes, ticu, ka savu izdevību braukt F1 čempionātā, pateicoties tam, ka uzvarēju katrā čempionātā, kurā līdz šim esmu startējis.


Divkārtējais pasaules čempions Fernando Alonso norādījis, ka, viņaprāt, šobrīd labākais braucējs pasaulē ir Daniels Rikjardo. Alonso norāda, ka austrālieša iedziļināšanās visās niansēs un aizrautīgā pieeja nostāda viņu soli priekšā konkurentiem. “Trasē viņš nekad nekļūdīsies, ja dosies vienā līkumā kopā. Apdzīšanas viņš veic labāk par citiem. 99% gadījumu viņš sasniegs to, ko ir iecerējis. To jau redzējām 2014. gadā, kad “Red Bull” iekšējā cīņā Fetels tika pieveikts katrā elementā – braukšanā, pieejā, startos, pitstopos un apdzīšanas manevros.

6 KOMENTĀRI

 1. Prieks par Šūmīti….lai čalim ātra izveseļošanās!
  2019g. laikam ir pēdējā Ferrarī sezona….( zinātāji gan jau zin,kāpēc) p.s ŪdensBaška,šo ieliec arhīvā,lai varētu man acīs bāzt pēc 2019g. 🙂
  Mūsu Haralds žēl,ka netika F1…braucējs ļoti labs,bet F1 jau sen valda naudiņa….
  Alonso par Ric…nu ja Maxis būtu jau no sezonas sākuma braucis RB,tad domājams,ka Ric būtu izpogāts kopvērtējumā….

 2. Viņas Majestātes valdīšanas atbildīgā instance (CMA – no Competition and Markets Authority) tikmēr prātuļo, sākt lietu par Liberty Media iepirkšanos F1 jeb (vēl) ne –

  7 November 2016: The CMA is considering whether it is or may be the case that this transaction has resulted in the creation of a relevant merger situation under the merger provisions of the Enterprise Act 2002 and, if, so, whether the creation of that situation has resulted, or may be expected to result, in a substantial lessening of competition within any market or markets in the United Kingdom for goods or services.

  https://www.gov.uk/cma-cases/liberty-media-formula-one-merger-inquiry

  • Cērmīte,kas ir 2m un sver sieviešu svarā ir piemirsusi,ka puisis ir izcīnījis 4 titulus…tas ka 1 sezonu nepaveicās par to jau var tikai cērmītes papriecāties 😉 Tavs draugs Hamītis knapi 3 tikai izcīnījis un pie tāda skaitļa arī paliks 😀