Ar Latvijas licenci startējošais autosportists Vasīlijs Grjazins nākamgad plāno aizvadīt pilnu RX2 (RX Lites) klases sezonu, turklāt latviešu “SRT” komandā, vēsta portāls “Go4Speed”. ”Trešdien man Maskavā veica operāciju, kur no kājas tika izņemti daži dzelži, bet ne visi. Vēl man būs jāveic trīs operācijas. Taču varu apstiprināt, ka nākamgad ar SRT komandu aizvadīšu pilnu sezonu RX2 klasē. Varbūt ziemā, lai labāk sagatavotos nākamajam gadam, brauksim arī Šveices rallijkrosa čempionātā, kā arī, iespējams, iziesim uz starta kādās citās sacensībās. Tāpat pirms sezonas plānojam aizvadīt vairākas treniņsesijas,” tā par plāniem nākamai sezonai stāsta Grjazins, kurš šajā sezonā piedalījās Latvijas RX posmā. Nākamajā sezonā Latvijā, paralēli pasaules rallijkrosa čempionātam Supercar klasē, RX2 nestartēs. Grjazins gan cer, ka varētu izdoties iznomāt kādu Supercar klases auto, lai sacensībās varētu startēt.


Pirmās formulas “McLaren” komandas pilots Džensons Batons, kurš pēc šīs sezonas beigs savu F1 pilota karjeru, sāk atklāt savus nākamās sezonas plānus. Lai arī 2009. gada F1 čempions nākamajā sezonā nedomā aizvadīt pilnu gadu nevienā no čempionātiem, tomēr viņš plāno aizvadīt rallijkrosa sacensības Ziemeļamerikā notiekošajā “Global Rallycross Championship” jeb GRC. World RX čempionātā nākamajā sezonā Batons vēl neplāno startēt. Batons arī plāno piedalīties Japānas salonauto čempionāta jeb SuperGT galvenajā posmā – Suzukas 1000km sacīkstē.


Līdz FIA pasaules rallijkrosa čempionāta sezonas noslēgumam atlikušas vairs tikai divas nedēļas, un jau ir paziņots oficiālais dalībnieku saraksts Argentīnas RX posmam. Posmam pieteikto dalībnieku saraksts ir viens no vismazākajiem sezonā – tikai 16 braucēji. Tas skaidrojams ar sarežģīto un dārgo aprīkojuma un mašīnu nogādāšanu Argentīnā, kā rezultātā startēs tikai lielākās komandas, kuras cīnās arī par punktiem komandu ieskaitē. Galvenā braucēju izmaiņa notikusi “OlsbergsMSE” vienībā, kur Niklass Gronholms savu sezonu jau ir beidzis priekšlaicīgi, dodot iespēju Reinim Nitišam vēlreiz sēsties pie Ford Fiesta Superkāra stūres. Pilnu Argentīnas RX braucēju sarakstu varat skatīt te!