FIA pasaules čempionāta rallijkrosā Latvijas posma organizatori paziņojuši, ka biļetes uz nākamā gada Latvijas RX posmu Biķerniekos tirdzniecībā nonāks šī gada 8. decembrī.

Biļetes uz sacensībām, kas Biķerniekos norisināsies 2017. gada 16. un 17. septembrī, varēs iegādāties Biļešu Serviss tirdzniecības vietās Baltijas valstīs, kā arī internetā – www.bilesuserviss.lv.

Paredzams, ka līdzīgi kā šogad trasē būs seši sektori. A un D (pastāvīgās Biķernieku trases tribīnes), B, C un VIP (pagaidu konstrukciju sektori) un ST (stāvvietas).

Sacensību organizētāju “RA Events” direktors Raimonds Strokšs stāsta: “Nākamgad konceptuāli saglabāsim pieejamo skatītāju sektoru skaitu un izvietojumu, izmaiņas paredzot tikai no pārvietojamām konstrukcijām veidotajiem B un C sektoriem. B sektora konstrukcija nākamgad tiks būvēta par pusotru metru augstāka nekā šogad, ļaujot skatītājiem vēl labāk izbaudīt starta taisnes un pirmā līkuma spraigos notikumus. Būtiskas izmaiņas pieredzēs C sektors, kura uzbūvei izmantosim tāda paša tipa konstrukcijas kā B sektorā, nodrošinot katram apmeklētājam individuālu sēdvietu ar atzveltni. Ceru, ka skatītāji novērtēs plānotās izmaiņas, kas veiktas ar mērķi pasaules rallijkrosa čempionāta braucienu vērošanu padarīt maksimāli ērtu!”

Tikmēr jau šajā nedēļas nogalē Argentīnā tiks aizvadīts 2016. gada sezonas noslēdzošais rallijkrosa posms, kur startēs arī abi latvieši Jānis Baumanis un Reinis Nitišs.