“Mercedes” komandas vadītājs Toto Volfs paziņojis, ka nākamsezon plāno komandas testu pilota amatā izmēģināt divas zvaigznes no citiem motorsporta lauciņiem – četrkārtējo pasaules čempionu rallijā Sebastianu Ožjē, kā arī MotoGP leģendu Valentino Rosi, kurš savulaik jau izmēģināja “Ferrari”. Volfs atzīst, ka nav nopietnu plānu abus sportistus pārvilināt uz F1 čempioātu, tomēr tā būtu ļoti aizraujoša pieredze abām iesaistītajām pusēm. Rosi jau atzinis, ka labprāt izmantotu šādu izdevību. Kā zināms, šoruden “Mercedes” F1 mašīnu testēja pagājušā gada MotoGP čempions Horhe Lorenco.

VIsu laiku sasniegumiem bagātākā F1 braucēja Mihaela Šūmahera dēls pēc veiksmīgas sezonas F4 līmenī (šosezon Vācijas un Itālijas F4 vicečempions) spēris soli uz priekšu savā karjeras attīstībā, pievienojoties F3 čempionāta komandai “Prema”, kuras rindās Lenss Strols šogad izcīnīja čempiona titulu, bet vienība dominēja komandu ieskaitē. Par Šūmahera komandas biedriem apstiprināti brits Kalums Ilots un ķīnietis Guan Ju Žo, kuri pieredzi šai čempionātā jau guvuši.

“F1LV

Bijušais F1 braucējs Kamui Kobajaši, kurš šogad bez lieliem panākumiem startēja Super Formula čempionātā, kā arī aizstāvēja “Toyota” krāsas pasaules izturības sacīkšu čempionātā, paziņojis, ka turpmāk WEC centīsies apvienot ar Formula E čempionātu, sekojot savas ekipāžas biedru Saracina un Buemi piemēram. Kobajaši arī atzinis, ka ir ļoti apmierināts ar pirmo sezonu izturības sacīkstēs un cer, ka komandai izdosies sasniegt uzstādītos mērķus nākamgad.