Mercedes” savu 2017.gada Formula 1 modeli W08 prezentēs Silverstonas trasē 23.februārī. Turklāt čempioni cer uz labiem laika apstākļiem Britu salās, lai jau prezentācijas dienā varētu veikt atļautos 50km testu filmēšanas vajadzībām. Papildus šajā pasākumā notiks komandas līdzjutēju pasākumi un tikšanās ar Luisu Hamiltonu viņa vēl vārdā nenosaukto komandas biedru. Jāpiebilst, ka līdz šim sava jaunā modeļa prezentācijas datumu bija apstiprinājusi tikai “Ferrari” komanda, kas šo pasākumu rīkos 24.februārī Fiorāno testu trasē Itālijā.

“Sauber” komanda ir oficiāli apstiprinājusi Paskāla Verleina pievienošanos Šveices vienībai, kur vācietis aizstās Felipi Nasru un kļūs par Markusa Ēriksona komandas biedru. Jau pirms Jaungada bija visai skaidrs, ka Valteri Botass pievienosies “Mercedes”, Felipe Masa atgriezīsies “Williams”, bet Paskāls Verleins dosies uz “Sauber”. Ļoti iespējams šīs vienības ir koordinājušas pilotu paziņojumu kārtību, lai nenonāktu divdomīgā situācijā. Līdz ar to kā pirmo mēs esam oficiāli noskaidrojuši Paskāla Verleina šī gada komandu, bet pārējie paziņojumi sekos noteiktā kārtībā un atbilstošā laikā. Jāpiebilst, ka vēl divas pilotu vietas palikušas “Manor” komandā, kas strādā ar jaunu investoru piesaisti. Reālākie kandidāti uz “Manor” komandu ir Estebans Gutjeress, Felipe Nasrs un Rio Harjanto.

“F1LV

Romēns Grožāns uzskata, ka “Haas” komanda jau tuvākajā nākotnē var sākt būvēt paši savu formulu. Pagājušā gadā “Haas” izmantoja “Dallara” kompānijas būvētu šasiju un izmantoja maksimālo noteikumos pieļaujamo detaļu apjomu no “Ferrari” formulas. Šis modelis nesa panākumus – 29 gūti punkti pirmajā sezonā. Tomēr nākotnē “Haas” ir potenciāls būvēt savu mašīnu, uzskata Grožāns, kurš amerikāņu komandā ir lieliski iejuties un kļuvis par neapstrīdamu komandas līderi. Jāpiebilst, ka nākamajā sezonā Grožānam pievienosies no “Renault vienības aizgājušais Kevins Magnusens.