“Manor” komanda apstiprinājusi runas par vienības finansiālajām problēmām, kas nopietni apdraud tās iespēju sagatavoties 2017. gada F1 sezonai, līdz ar to uzsākta bankrota procedūra. Par galvenajiem iemesliem tiek minēta nespēja piesaistīt nopietnus sponsorus, kā arī pēdējā brīdī zaudētā 10. vieta konstruktoru kausā. Līdz šim arī nebija ziņots par potenciālajiem komandas braucējiem, jo līdzšinējsid pilots Estebans Okons devies uz “Force India”, bet Paskāls Verleins, visticamāk, dosies uz “Sauber” komandu.

Divkārtējais pasaules čempions Fernando Alonso uzskata, ka Formula 1 ziedu laiki meklējami iepriekšējā desmitgadē, norādot, ka leģendārā Sennas – Prosta ēra tiekot cildināta nepamatoti, jo pēc mūsdienu standartiem tas bijis viens no garlaicīgākajiem periodiem čempionāta attīstībā, jo vienas komandas izteiktais pārsvars padarīja notikumus paedzemus. Alonso arī uzsvēris aizraujošo kalendāru, kas pavēris iespējas rīkot sacensības tādās vietās kā Koreja, Singapūra un Indija.

“F1LV

“Red Bull” braucējs Daniels Rikjardo norāda, ka ir ļoti apmierināts ar to, ka 2017. gadā F1 mašīnu vadīšana būs fiziski prasīgāka, palielinot braucēju fiziskās sagatavotības ietekmi uz rezultātiem. “Pēdējā laikā mēs pārsvarā nodarbojāmies ar izturības vingrinājumiem, lai samazinātu svaru, bet nu būs nepieciešams arī muskuļu spēks, kas padarīs sagatavošanās procesu mazāk vienmuļu.”

1 KOMENTĀRS

  1. Nu, skaidrs, ka alonsoprāt ziedu laiki meklējami tieši tajā desmitgadē, kad šamējam izdevās tikt pie saviem tituliem. Tas jau nekas, ka starta laukumā vējš svilpo, bet Korejas, Singapūras, Indijas un līdzīgu valstu skatītājs tribīnēs pa īstam nemaz nesaprot, kur atnācis…