“Ferrari” komandas pārstāvji ir atzinuši, ka ar sajūsmu uzņemtu Miku Šūmaheru Maranello komandas jauno pilotu akadēmijā, jo vācietis demonstrē lielisku progresu. Šajā sezonā septiņkārtējā pasaules čempiona dēls Miks uzsāks startus Eiropas F3 čempionātā “Prema” komandas sastāvā.

Es nezinu, ko nolems Miks, taču ja viņš vēlēsies būt daļa no “Ferrari” akadēmijas, tad mēs izritināsim viņa priekšā sarkano paklāju.

Massimo Raviola

Jau iepriekš tika runāts par to, ka Miku Šūmaheru ir nolūkojusi “Mercedes” komanda un tā ir gatava nodrošināt viņam iespējas turpmākai karjerai, taču tagad arī “Ferrari” atklāti pauž vēlmi sadarboties ar slavenā čempionā dēlu. Nevar aizmirst, ka pats Mihaels Šūmahers arī savu nopietno sacīkšu braucēja karjeru sāka un pabeidza kā “Mercedes” kompānijas pilots.

“Protams, mēs viņam sekojam,” paziņoja “Ferrari” jauno pilotu akadēmijas vadītājs Massimo Raviola. “Turklāt šogad mums būs iespēja būt ļoti tuvu klāt Mikam, jo viņa komandas biedrs “Prema” sastāvā ir mūsu akadēmijas biedrs (Guans Ju) Žou. Es nezinu, ko nolems Miks, taču ja viņš vēlēsies būt daļa no “Ferrari” akadēmijas, tad mēs izritināsim viņa priekšā sarkano paklāju.”

“Miks ir ļoti pieklājīgs un viņam nav nekas sakāpis galvā, tāpēc noteikti varam uzslavēt viņa vecākus par lielisku audzināšanu,” turpināja Raviola. “Viņš ir ļoti jauns un viņam visu laiku jārēķinās ar milzīgu masu mediju spiedienu, taču viņš ar to tiek galā lieliski.”

Džiovinaci – “Ferrari” testu pilots

Viņam ir lielisks talants un nevainojama attieksme. Antonio ir 23 gadi, taču tas nav pareizi, ka Formulā 1 tagad ienāk tikai 18 gadus jauni piloti.

Tostarp Massimo Raviola uzslavēja “Ferrari” akadēmijas jaunieguvumu Antonio Džiovinaci, kurš pērn debitēja GP2 un izcīnīja 5 uzvaras, sastādot konkurenci Pjēram Gazlī cīņā par titulu līdz pat pēdējam posmam.

“Viņš ir ļoti labs,” atzina Raviola, kurš tieši pirms gada uzņēmās akadēmijas vadības grožus, kad šo amatu pameta Luka Baldiseri, kurš tagad ir Lansa Strola menedžeris. “Es vēlējot viņu redzēt akadēmijā jau 2016.gada sākumā un esmu priecīgs, ka Antonio ir ticis pie šīs iespējas. Viņam ir lielisks talants un nevainojama attieksme. Antonio ir 23 gadi, taču tas nav pareizi, ka Formulā 1 tagad ienāk tikai 18 gadus jauni piloti. Katram ir savs stāsts.”