“Sauber” komanda ir apstiprinājusi Paskāla Verleina pievienošanos Šveices vienībai pēc tam, kad “Mercedes” juniors netika izvēlēts par Niko Rosberga aizstājēju vācu komandā.

Jau ziņojām, ka arī Valteri Botasa pāriešana uz “Mercedes” komandu ir neizbēgama un ļoti iespējams tiks oficiāli apstiprināta jau šonedēļ.

“F1LV

Līdz ar to Paskāls Verleins “Sauber” sastāvā aizstās brazīlieti Felipi Nasru un kļūs par zviedru pilota Markusa Ēriksona komandas biedru.

“Esmu sajūsmā par pievienošanos “Sauber”, mūsu mērķis šajā sezonā ir kļūt par vidusmēra komandu un regulāri cīnīties par punktiem,” paziņoja Verleins. “Saku paldies “Sauber” par uzticēšanos man un, protams, paldies “Mercedes” par atbalstu.”

Interesanti, ka tieši Paskāls Verleins šogad atnesa vienīgo punktu “Manor” komandai, kas bija sīvākais “Sauber” sāncensis cīņā par kāroto 10.vietu Konstruktoru kausā. Sezonas izskaņā savukārt tieši ar Felipes Nasra pūlēm “Sauber” komanda spēja arī tikt pie punktiem un pārspēt “Manor”, kura šobrīd ir uz izdzīvošanas robežas – šonedēļ esošajiem īpašniekiem jāpiekrīt investoru piedāvājumam vai jārēķinās ar bankrotu.