“Yamaha” MotoGP commanda ir pirmā, kas prezentējusi savu 2017.gada motocikla krāsojumu. Prezentācijā piedalījās arī abi 2017.gada braucēji Valentīno Rosi un Maveriks Vinjaless. Prezentācija risinājās komandas titulsponsora “Movistar” mītnē Madridē.

Salīdzinot ar pagājušo gadu, krāsojumā dominē nedaudz tumšāka zilā krāsa un vairāk pamanāmas ir “Movistar” krāsas.

“F1LV

Šī sezona būs jau piektais gads pēc kārtas, kuru Valentīno Rosi pavadīs “Yamaha” sastāvā, bet pērn leģendārais motobraucējs MotoGP čempionātā finišēja otrajā vietā, zaudējot Markam Markesam no “Honda”.

Maveriks (Vinjaless) mani patīkami pārsteidza ar pirmo sacīksti. Protams, es dotu priekšroku, ka viņam vajag nelielu ieskriešanās laiku, lai pielāgotos komandai, taču par nelaimi man, viņš jau šobrīd ir ļoti ātrs.

“Pirmie pāris posmi parādīs mums motocikla potenciālu un arī konkurentu spēku,” paziņoja Rosi. “Aizvadītais gads parādīja, ka mums ir nepieciešams būs konkurētspējīgiem katru sacīkšu svētdienu un aizvadīt sezonu bez formas kritumiem. Esmu pieradis pie spēcīga komandas biedra, kāds bija Horhe (Lorenco). Maveriks (Vinjaless) mani patīkami pārsteidza jau ar pirmo sacīksti MotoGP. Protams, es dotu priekšroku, ka viņam vajag nelielu ieskriešanās laiku, lai pielāgotos motociklam, taču par nelaimi man, viņš jau šobrīd ir ļoti ātrs.”

“Kad uzkāpu “Yamaha” motociklam, uzreiz mēģināju braukt tā, kā es to mācēju un pārsteidzošā kārtā tas nostrādāja – es biju ļoti ātrs,” paziņoja Vinjaless, kurš testos pērnā gada novembrī uzrādīja labākos apļa laikus.

Rosi un Vinjalesa pirmā iespēja izmēģināt jauno modeli YZR-M1 būs pirmajos šī gada testos 30.janvārī Sepangā. Tostarp vērīgākie tehniskie eksperti jau ir pamanījuši, ka prezentācijā izliktais motocikls nav pilnvērtīgs 2017.gada modelis, bet gan pārkrāsota pērnā gada uzlabota versija.

This slideshow requires JavaScript.