Pēc neveiksmīgiem centieniem pārdot komandu, tapis zināms, ka “Manor Racing” vienība, kas pagājušo sezonu noslēdza pēdējā vietā ar vienu punktu, vairs nepiedalīsies F1 čempionātā finansiālu problēmu dēļ. Bankrota procedūra tika uzsākta jau pirms vairākām nedēļām, tomēr tika cerēts atrast jaunus investorus.

Komandas īpašnieku “FRP Advisory” paziņojumā teikts: “Pēdējos mēnešos menedžmenta komanda ar visiem spēkiem centās atrast ieinteresētus investorus, lai glābtu komandu un attīstītu to ilgtermiņā. Diemžēl tas neizdevās atvēlētajā laikā un komanda nonāca šī grūtā lēmuma priekšā.

“F1LV

Visiem 212 komandas darbiniekiem pēdējā mēnešalga tiks izmaksāta pirmdien, tomēr pēc tam praktiski visi vienības pārstāvji kļūs par bezdarbniekiem.

Komanda ienāca F1 2010. gadā pēc jaunā Konkordes līguma parakstīšanas, tomēr vēl pirms savas 1. sezonas tika pārdota Ričarda Brensona vadītajai “Virgin” kompānijai. Lai gan spoži rezultāti netika sasniegti, tomēr tā pārdzīvoja “HRT” un “Caterham” izzušanu. 2012. gadā komanda pārgāja zem “Marussia” zīmola, kas arī nenoturējās ilgi un tā atgriezās pie “Manor” nosaukuma 2015. gadā.

Gadu gaitā vienības sastāvā startējuši gan tādi jaunie talanti kā Estebans Okons, Aleksandrs Rosi, Lukass di Grasi un Paskāls Verleins, gan pieredzējušais Timo Gloks. “Marussia” ērā vienība piedzīvoja arī traģiskus laikus – negadījumu un tā traumu rezultātā bojā gāja tās braucējs Žils Bjanki, kā arī rezerves braucēja Marija de Villiota.

1 KOMENTĀRS