Formula 1 čempions Niko Rosbergs ir atklājis, ka viņu interesē Formula E čempionāts, taču viņš neplāno tajā ņemt dalību. Rosbergs plāns pavadīt vairāk laika kopā ar savu ģimeni joprojām paliek spēkā un ir prioritāte.

Kopš šokējošā paziņojuma par aiziešanu Formula 1 čempionāta, Rosbergs ir uzņēmies “Mercedes” ‘vēstnieka’ lomu un nevar aizmirst, ka kompānija plāno ienākt Formula E čempionātā, tomēr Rosbergs neplāno tajā startēt pilota lomā.

“F1LV

“Mani interesē Formula E čempionāts,” paziņoja Rosbergs. “Tas ļoti strauji attīstās un mēs redzam panākumus, ko tas gūst. Tas ir jauns un atšķirīgs virziens un tam ir aizraujoši sekot līdz, taču es nedomāju tajā startēt.”

Formula E čempionātā jau ir startējis viens bijušais F1 čempions – Žaks Vilnēvs, kurš savu titulu F1 izcīnīja 1997.gadā. Kopumā Formula E ir startējuši 19 piloti ar Formula 1 čempionāta pieredzi. Arī septiņi no esošajiem 20 pilotiem Formula E čempionātā var lepoties ar aizvadītām sacīkstēm arī F1, tostarp 2015./2016.gada Formula E čempions Sebastians Buemī. Savukārt Felipe Masa ir ieplānojis testus “Jaguar” Formula E komandas sastāvā jau šīs nedēļas laikā.

Magnusens domā par NASCAR

Es esmu uzaudzis motoru sporta vidē un domāju, ka esmu redzējis visu, taču tad atbraucu uz Ameriku un ieraudzīju ko pavisam atšķirīgu.

Kevins Magnusens

“Hass F1 Team” jaunpienācējs Kevins Magnusens iepriekšējā nedēļā paviesojās “Haas Automotive” kompānijas bāzē Oksnardā, Kalifornijā, kur viņam bija iespēja izpētīt arī “Haas” komandas NASCAR automašīnas modeli. Dānis nekavējoties atzina, ka ir sajūsmā par šo spēkratu.

“Tas ir satriecošs sacīkšu auto,” paziņoja Magnusens, kurš “Hass” komandā nomainīs Estebanu Gutjeresu. “Taču tajā nav viegli ierāpties. Es esmu uzaudzis motoru sporta vidē un domāju, ka esmu redzējis visu, taču tad atbraucu uz Ameriku un ieraudzīju ko pavisam atšķirīgu.”

Savas Amerikas tūres turpinājumā Magnusens apmeklēja arī “Haas F1 Team” un “Stewart-Haas Racing” bāzi Ziemeļkarolīnā, kur turpināja iepazīties ar jauno komandu. Nepagāja ilgs laiks līdz Magnusens izteica interesi sekot sava tēva Jana Magnusena pēdās un pēc F1 karjeras izmēģināt NASCAR sacīkšu auto.

Nenoliedzami NASCAR ir lieta, ko vēlētos izmēģināt, taču Formula 1 čempionāts šobrīd ir prioritāte,” paziņoja Magnusens. “Esmu lieliskā komandā un esmu tiešām pateicīgs komandas vadībai par šo iepsēju.”

Tostarp komandas vadītājs Ginters Šteinerts ātri atvēsināja amerikāņu žurnālistus, norādot, ka šobrīd Magnusenam ir jādomā par Formula 1 čempionātu un lai sasniegtu augstāko līmeni, nedrīkst jaukt vairākas lietas kopā.