Pieredzējusī “Prodrive” kompānija ir vienojusies ar “Renault” autoražotāju un uz 2018.gada sezonu sagatavos “Renault Megane RX Supercar” auto, kuru pilotēs franču braucējs Gerlēns Šišerī, kuram jau ir pieredze Pasaules rallijkorsa čempionātā.

Jauno auto ir paredzēts prezentēt šī gada septembrī Francijas RX posma laikā. Rudenī arī sāksies intensīva testu programma pirms Šišerī aizvadīs pilnu RX sezonu 2018.gadā. “Prodrive” kompānijas uzdevums būs gandrīz no baltas lapas uzbūvēt RX Supercar mašīnu, ieskaitot 2 litru turbo dzinēju.

Gerlēns Šišerī 2017.gada sezonā piedalīsies tikai atsevišķos RX posmos

Jāatgādina, ka Banburijā bāzētā “Prodrive” ir ļoti pieredzējusi kompānija, kas var lepoties ar spožiem panākumiem WRC, bet Pasaules čempionātā rallijkorsā šī kompānija attīstīja “Mini RX” mašīnu, kas sākotnēji tika bāzēta uz “Mini JCW WRC” rallija auto. Pērn ar “Mini” Supercar startēja arī Gerlēns Šišerī, kurš piedalījās arī Latvijas RX posmā.

“Esmu sajūsmā, ka turpināšu strādāt ar puišiem no “Prodrive” un piedalīties šādā projektā jau sen bija mans sapnis,” paziņoja Šišerī, kurš regulāri ir startējis arī Dakaras rallijreidā. “Zinu, ka ar pareizo komandu un pietiekamu atbalstu mēs varēsim sagatavot mašīnu, kas atstās pamatīgu iespaidu uz RX paddoku.”

“Renault” ienākšana Pasaules rallijkrosa čempionātā ir kārtējās patīkamās ziņas organizatoriem un līdzjutējiem, jo šogad par krietni nopietnāku līdzdalību čempionātā paziņoja arī “Volkswagen” un “Audi” kompānijas.

This slideshow requires JavaScript.