Latvijas rallijkrosa braucējs Artis Baumanis 2017. gadā aizvadīs savu otro pilnu rallijkrosa sezonu Super1600 klasē, braucot “Volland Racing” sastāvā.

Supercar klases braucēja Jāņa Baumaņa brālis Artis uz 2017. gadu nolēmis mainīt komandu, pievienojoties Rolfa Volanda vadītajai “Volland Racing” vienībai.

Latvietis sezonu sāks ar pērnā gada komandu titulu izcīnījušo “Škoda” Fabia S1600 mašīnu, bet sezonas vidū ir plāns pārsēsties uz “Audi” A1 S1600 klases automašīnu.

Artis ar brāli Jāni
Artis ar brāli Jāni

Artis par savu pievienošanos komandai komentē: ”Nevaru sagaidīt, kad varēšu braukt ar jauno auto, kuru sagatavojuši ”Volland Racing” speciālisti. Mums ir izvirzīti augsti mērķi. Gribu savai komandai un sponsoriem izcīnīt čempiona trofeju.”

Tikmēr komandas boss Volands pastāstīja, ka mērķis ir nosargāt čempionu titulu: ”Mūsu šī gada braucēji būs ļoti ātri, tāpēc mērķis ir nosargāt čempionu titulu. Taču mēs zinām, ka tas nebūs viegli. Darīsim visu to labāko un sezonas beigās redzēsim, kāds būs rezultāts. ”Skoda” Fabia automašīnas, kurām esam veikuši dažus uzlabojumus, ir gatavas pirmajiem testiem. Vēlāk sezonas laikā plānojam pārkāpt uz ”Audi” A1.”

Pirmais FIA Eiropas rallijkrosa čempionāta (Euro RX) posms tiks aizvadīts Portugāles Montalegres trasē no 21. līdz 23. aprīlim. Kopā šajā sezonā ir plānoti seši S1600 klases posmi, kuri, bez jau minētās Portugāles, norisināsies Beļģijā, Zviedrijā, Francijā, Vācijā, kā arī Biķernieku trasē Latvijā.