Šodien jau 10:45 pēc Latvijas laika savu jauno 2017.gada modeli prezentēja “Ferrari” komanda, kas jaunajā sezona saglabās nemainīgu pilotu sastāva: Sebastians Fetels un Kimi Raikonens. Rezerves pilota lomā ‘sarkanajiem’ ir piebiedrojies pērnā gada GP2 vicečempions Antonio Džiovinaci.

Jau pēc pirmajiem attēliem ir skaidrs, ka “Ferrari” šogad nav baidījušies eksperimentēt ar aerodinammikas jauninājumiem – ļoti uzskatāmi tas redzams sānu pontonos, kas ieguvuši pēdējā laikā neredzētu formu. Pontona atvere novietota ļoti augstu, tācu tā ir šaura augstuma ziņā, taču izmanto visu pieejamo platumu.

Ferrari SF70H Fotogalerija

Turklāt arī “Ferrari” ir izmantojuši tā saucamo T-spārnu, kas bija redzams arī “Mercedes” jaunajm modelim. Taču “Ferrari” gadījumā šis aerodinamiskais papildinājums ir piestiprināts pie ‘haizivs spuras’ aizmugurējās daļas.

Vēl jāatzīmē, ka līdzīgi kā “Mercedes” komandai, arī “Ferrari” konstruktoriem ir izdevies ļoti kompakti sakomplektēt jaudas agregātu, dzesēšanas un transmisijas sistēmu, kas mašīnas aizmugurējo daļu padarījuši ļoti slaidu.