Japāņu dzinēju ražotāji “Honda”, kas arī šogad F1 čempionātā būs pārstāvēta tikai sadarbībā ar “McLaren”, atzīst, ka ir nobažījušies par savu gala produktu, kas pēc mazāk kā mēneša tiks izmantots Austrālijas Grand Prix izcīņā, jo visas testos radušās problēmas joprojām nav pilnībā atrisinātas.

“Honda” F1 nodaļas vadītājs Jusuke Hasegava norāda, ka pirmās dienas problēmu cēloņa eļļas tvertnes pārbūve nebūs pārlieku sarežģīta, tomēr galvenās galvassāpes sagādā otrās dienas problēmas.

Normālos gadījumos eļļas tvertnei vajadzētu regulēt tās padevi, tomēr šoreiz šai jomā nesokās kā varētu vēlēties, tādēļ to nepieciešams modificēt. Runājot par dzinēja problēmām nākamajā dienā, joprojām nezinu, kas tieši bijis par iemeslu, tādēļ šī problēma šobrīd ir primārā un nepieciešams pēc iespējas ātrāk atrast cēloni, lai novērstu turpmākās problēmas.

“F1LV

Uz otrajiem Barselonas testiem sākotnēji tika paredzēti vairāki uzlabojumi, tomēr pēc problēmām “Honda” pārstāvji joprojām cenšas atrast pareizo stratēģiju, lai nodrošinātu “McLaren” komandai iespēju cīnīties par šosezon uzstādītajiem mērķiem, lai gan aizkulisēs jau tiek runāts, ka abu kompāniju savstarpējās attiecības kļūst arvien saspringtākas un komplicētākas.

1 KOMENTĀRS