“Honda” joprojām ir 100% uzticīga nākotnei kopā ar “McLaren” komandu, paziņoja “Honda” F1 projekta šefs Jusuke Hasegava. Tostarp “McLaren” vienība jau ir sākusi pētīt, kādas iespējas ir nomainīt dzinēju piegādātāju uz “Mercedes”.

Pēc katastrofālās pirmsseonu testu sesijas “Honda” un “McLaren” pušu attiecības ir kļuvušas ļoti saspringtas un pēc neoficiālas informācijas Ēriks Buljē jau ir sazinājies ar “Mercedes” par iespējām atgriezties pie vācu dzinēju izmantošanas. Tomēr “Honda” pagaidām apgalvo, ka vienošanās ar “McLaren” ir spēkā un japāņu kompānija nedomā mest mieru Formula 1 projektam.

“Protams, situācija šobrīd nav tāda, kādā mēs cerējām būt atgriežoties Formulā 1,” paziņoja Hasegava. “Taču mēs joporjām esam 100% uzticīgi “McLaren” komandai un šim projektam. Mūsu prioritāte ir saglabāt godīgas attiecības un atvērtu komunikāciju. Neskatoties uz grūtībām, mums jāstiprina attiecības ar komandu.”

“Honda” puse apgalvo, ka jau uz Melburnas posmu būs dzinēja uzlabojumi, kas vērsti uz izturības palielināšanu un jaudas parametru uzlabošanu.

2 KOMENTĀRI

  1. Viss notiksies tajā brīdī kad no McLaren palūgs aiztīties spāņu pienotavas runci kurš pēdējā laikā noliek gan Hondu gan pašu McLaren komandu!
    Makiem,kā leģendārai komandai,nav vajadzīgs tāds stresa uzkurinātājs,bet Honda sen jau ir pierādījusi,ka ir spējīga izgatavot čempiona dzinēju! Paies laiks un šis tandēms atkal būs F1 virsotnē….protams bez šī,pārmaksātā spāņu kalēja.

    • Vai kā Velnam joprojām skauž, ka Alonso pārspēja Šūmaheru viņa pēdējās 5 sezonās (2005, 2006, 2010, 2011, 2012)! Turklāt vēl Velnam patīk fantazēt, ka Alonso it kā kritizējot arī McLaren komandu. No kura pirksta esi šādu info izzīdis? hehehe Honda tiešām jau ļoooooti sen (1992.g. Austrālijas GP) pēdējo reizi uzvarēja kā dzinēja piegādātājs. Tas ir pirms 25 gadiem! Pēc tam sekoja pilnīga izgāšanās gan ar BAR, gan ar Jordan, gan Super Aguri. hehehe Taču sāc reiz sekot līdzi F1, nevis tikai fantazē un runā pilnīgas muļķības, Veln!