Makss Verstapens ir paziņojis, ka sezonās sākumā “Red Bull” jaunais modelis RB13 nebūs pietiekami ātrs, lai cīnītos ar “Mercedes” un “Ferrari”.

Barselonas testos RB13 modelis bija tikai ceturtā ātrākā mašīnā, aiz “Ferrari”, “Mercedes” un “Williams”, tomēr tradicionāli “Red Bull“ komanda savus trumpjus izvelk tikai uz pirmajiem sezonas posmiem. Neskatoties uz to, Verstapens ir pārliecināts, ka “Red Bull” nebūs tik tuvu konkurentiem, lai cīnītos par uzvaru.

“Mēs vēl joprojām precīzi nezinām, cik konkurētspējīgi esam,” paziņoja Verstapens holandiešu presei. “Personīgi, es domāju, ka mēs nevarēsim cīnīties par uzvarām pirmajā čempionāta daļā. Sezonas laikā būs daudz izmaiņu, taču šobrīd mēs neesam tika konkurētspējīgi, lai uzvarētu.”

“”Ferrari” nenoliedzami ir progresējuši kopš iepriekšējās sezonas un “Mercedes” spēks nekur nav pazudis – testos viņi noteikti neparādīja savu ātrumu,” turpināja Verstapens. “Par mūsu komandu grūti šobrīd izvērtēt. Pēc Austrālijas GP kvalifikācijas mums būs lielāka skaidrība, taču es nedodos uz Melburnu ar domu par pole position. Mūsu stiprā puse ir attīstība sezonas gaitā – to mēs pierādījām pagājušā gadā.”

1 KOMENTĀRS

  1. Tā jau ir,pa priekšu intervē komandas pirmo numuru un ja tas neko sakarīgi nepasaka tad otrajam neprasa vispār neko. Žēl “Ķirzakas smaidu”….laikam jau jāiet būs Wēbera un Kultharda pēdās……