Sebastians Fetels ir nolēmis turpināt tradīciju un atkal devis ‘mīlvārdiņu’ savai šī gada “Ferrari” formulai.

Pērn savu “Ferrari SF160-H” formulu Fetels nosauca par Margaritu, kas izraisīja asociācijas ar picas nosaukumu, tad šogad formulas vārds būs krietni cēlāks.

Četrkārtējais pasaules čmepions savu 2017.gada mašīnu nosaucis ‘Gina’ jeb latviski Džina. Gina ir saīsinājums no ‘Regina’, kas latīņu valodā nozīmē ‘karaliene’.

“F1LV

‘Gina’ ir kārtējais Fetela dotais vārds savām formulām – “Red Bull“ laikos viņš savas mašīnas sauca tādos vārdos kā ‘Kates Dirty Sister’, ‘Luscious Liz’ un ‘Hungry Heidi’, bet savu pirmo mašīnu “Ferrari” sastāvā viņš nodēvēja par ‘Eva’.

Tagad paliek jautājums – kur ranga sarakstā ierindosies ‘Gina’ un vai tā ļaus Fetelam pacīnīties par 2017.gada čempiona titulu?

2 KOMENTĀRI

  1. Mums kaimiņiem bija kucīte vārdā Džīna, kura regulāri ļoti skaļi gaudoja (tiesa gan ne tik skaļi kā Fetels par apli atpalikušo pilotu it kā “necieņu” nelaižot viņu garām, kā arī par Kobajaši (2014. gada Ķīnas GP, 34.aplis) ar Caterham formulu – “Are you kidding? Honestly?! I mean, tell him to get out of the way! He has got new tyres, of course he is quicker. 2 laps and then he is off.”)

  2. P.s. Precizējums – Kobajaši tajā 2014.g. Ķīnas GP ar to Caterham graustu apdzina “ūberallesmeistaru” Feteli, tāpēc Fetels bija tā satrakojies, ka pat pārspēja gaudošanā mūsu kaimiņu kucīti “Džīnu”.
    P.p.s. Ja Fetels būtu nosaucis savu formulu par Zuzi, tad man būtu iemesls pastāstīt par reiz sastaptu lempīgu kuci, bet ja Ferrari formula šogad trasē būs lēna, tad es 100% ieteikšu Fetelim nomainīt tai vārdu no Džīnas uz Zuze.