Foto: McLaren

“McLaren Honda” komanda likusi punktu līdzjutēju minējumiem, šodien par Fernando Alonso aizstājēju Monako GP izcīņai nosaucot 2009. gada pasaules čempionu Džensonu Batonu.

Britu braucējs Vokingā bāzētajā komandā aizvadīja septiņus pēdējos savas karjeras gadus, tomēr pagājušā gada izskaņā norādīja, ka nepamet F1 pilnībā, tomēr par iespējām atgriezties nākamgad vēl sīkākus plānus neatklāja.

37 gadus vecais Batons norādīja, ka ir sajūsmā par radušos izdevību, it īpaši, ņemot vērā, ka Monako trase ir ļoti tuvu viņa mājām. Džensons arī norādījis, ka triatlona treniņi ļāvuši saglabāt lielisku fizisko formu un tai nevajadzētu būt šķērslim, lai gan ir skaidrs, ka uz pārāk augstiem rezultātiem šajā posmā nav iemesla cerēt.

“F1LV

Tāpat tapis zināms, ka Batons nesēdīsies pie F1 stūres ātrāk kā Monako ceturtdienas treniņbraucienos. Ēriks Buljē norādījis, ka ar 17 gadu pieredzi pie formulas stūres, Batonam vajadzētu pietiekami ātri spēt adaptēties trasē, kuru viņš lieliski pārzina. Tā vietā 2009. gada Monako GP uzvarētājs papildus pieredzi gūs pie simulatora stūres.