Bahreinas GP noslēdzās ar Sebastiana Fetela uzvaru, kamēr “Mercedes” braucējiem nācās samierināties ar otro un trešo vietu. Pārdomas par notikumiem trasē ir katram braucējam.

Sebastains Fetels (1. vieta): “Lieliska uzvara! Es cveru, ka mana braukšana bija labāka kā mana deja. Sajūtas, dodoties atpakaļ uz boksiem un redzot prieku un līksmību visu sejās, ir neaprakstāmas. Pēdējā sacensību nogrieznī mums izdevās sataupīt riepas, līdz ar to Luisa tuvošanās neradīja pārlieku lielu uztraukumu.”

Luiss Hamiltons (2. vieta): “Šoreiz ir nedaudz nepadarīta darba sajūta, turklāt “”Ferrari” bija ļoti spēcīgi. Tomēr tuvāk Fetelam nespētu tikt, tā ka 5 sekunžu sods neko neizšķīra. Protams, nav patīkami doties boksos vienā aplī ar komandas biedru, esot aiz viņa, bet sods bija taisnīgs. Sīvā cīņa sacīkšu sākumā bija lieliska. Žēl, ka ar šīm formulām nevar braukt ciešāk viens aiz otra.”

“F1LV

Valteri Botass (3. vieta): “Protams, no sacīkstēm gaidīju ko vairāk. Tagad jāstrādā, meklējot iemeslus, kādēļ nebijām tik konkurētspējīgi. Manas riepas dila ievērojami ātrāk, iespējams, spiediens riepās bija par augstu. Tādēļ nespēju veikt atrāvienu sacīkšu sākumā. Arī drošības mašīnas došanās trasē nepalīdzēja. Dzirdēt radio, ka jāpalaiž garām Luiss nebija viegli, bet tāda ir dzīve. Saprotu, ka Luiss tobrīd bija ātrāks, tas nav patīkami, bet esmu komandas spēlētājs, tādēļ respektēju viņu lēmumu.”

Daniels Rikjardo (5. vieta): “Sasniedzām maksimumu no tā, kas mums bija, bet sacīkšu sākumā man tiešām likās, ka mēs varam uzvarēt. Valteri bija problēmas un mēs viņus ātri vien noķērām, turklāt taupot riepas. Pēc drošības mašīnas nogrieznis ar mīkstajām riepām bija gaužām vājš, visu pirmo apli slīdēju un tālāk braucu Masas ātrumā.”

Felipe Masa (6. vieta): “Startējot no astotās vietas, 6. pozīcija ir lieliska. Startā apdzinu Hulkenbergu un Raikonenu, vēlāk arī Danielu. Šodien cīnījāmies ar lielajām komandām, tomēr viņiem izdevās saglabāt riepas labākā kondīcijā, tādēļ zaudējām sacīkšu otrajā pusē. Es finišēju tik augstu, cik vien iespējams, līdz ar to sajūtas ir kā uzvarot posmu. Tā ir lieliska dāvana Frenkam Viljamsam dzimšanas dienā.”

Makss Verstapens (nefinišēja): “Bremzes atteicās darboties. Spiedu pedāli, bet nekas nenotika. Līdz tam mašīna darbojās labi. Veicām ātru pitstopu, pēc drošības mašīnas atrastos otrajā vietā, līdz ar to zaudējām daudz punktu.”

5 KOMENTĀRI