“Mercedes” jaudas pārsvars Formulā 1 šogad ir izplēnējis, jo konkurenti ir spēruši iespaidīgus soļus uz priekšu, paziņoja Serhio Peress, kurš uzskata, ka šobrīd “Mercedes” ir vienā līmenī vai pat aiz “Ferrari” un “Renault” dzinējiem tieši jaudas parametru ziņā.

Šogad jaudas parametriem ir vēl lielāka nozīme, jo pērn laiks, kas tika pavadīts ar pilnu gāzi bija mazāks.

Pirmajos jaunās jaudas agregāru formulas gados “Mercedes” diktēja modi, taču tagad pakāpeniski ir zaudējuši savu pārsvaru. Pirms šīs sezonas “Ferrari” un “Renault” kompānijas ir vēl vairāk progresējušas un Serhio Peress, kurš savā “Force India” formulā izmanto “Mercedes” dzinēju, uzskata, ka šobrīd vācu kompānija ir priekšā tikai “Honda”.

“Bez šaubām “Ferrari” ir vismaz vienā līmenī ar “Mercedes” un “Renault” arī vairāk vai mazāk ir turpat,” paziņoja meksikānis pirms Krievijas GP izcīņas. “Mums šobrīd pārsvars ir tikai pār “Honda”. Šogad jaudas parametriem ir vēl lielāka nozīme, jo pērn laiks, kas tika pavadīts ar pilnu gāzi bija mazāks. Turklāt mazāks bija arī atgūtās enerģijas apjoms.”

“F1LV

Pirms Krievijas GP “Force India” komanda Konstruktoru kausā atrodas augstajā ceturtajā vietā, jo abi tās piloti spējuši iebraukt punktos visos pirmajos trīs posmos.

1 KOMENTĀRS