Abas LMP1 rūpnīcas vienības “Porsche” un “Toyota” noliegušas iespēju uz nākamā gada Lemānas 24 stundu braucienu piesaistīt divkārtējo F1 čempionu Fernando Alonso, kurš šogad izmēģinās savus spēkus arī Indy 500 sacīkstēs Amerikā.

Alonso neslēpj, ka labprāt kļūtu par otro braucēju aiz Greiema Hila, kuram izdevies uzvarēt trīs prestižākajās sacensībās pasaulē – Monako Grand Prix, Indianapolisas 500 jūdžu braucienā un Lemānas 24 stundu sacīkstēs. Sarunas par spāņa pievienošanos “Porsche” aizsākās jau 2015. gadā tomēr līdz līgumam abas iesaistītās puses netika.

Mums ir tikai divas mašīnas LMP1 klasē, līdz ar to neplānojam veikt pārmaiņas braucēju virknējumos uz nākamo sezonu. Mēs esam ļoti apmierināti ar visiem sešiem braucējiem, tādēļ brīvu vietu nebūs. 2015. gadā ar trešo mašīnu to būtu bijis vieglāk paveikt, tomēr toreiz nesanāca. Mēs vienmēr domājam ilgtermiņā,” norāda “Porsche” komandas vadītājs Andreass Seidls.

Līdzīgs viedoklis ir arī “Toyota” vadītājam Robam Lopinam (Rob Leupin). “Komandas ietvaros visam jābūt balansā. Neredzu jēgu pēkšņi piesaistīt braucēju ar spožu vārdu. Tas nav mūsu mērķis. Protams, ja viņš izteiks interesi, mēs uzklausīsim, tomēr šobrīd Alonso iesaiste galīgi nav mūsu mērķos.

3 KOMENTĀRI