Ar 2 sekundes desmitdaļu pārsvaru pār Sebastianu Fetelu pie ātrākā laika Monako GP pirmajos treniņos ticis pagājušā gada uzvarētājs Luiss Hamiltons.

Hamiltona rezultāts bija labāks kā pagājušā gada pole position rezultāts. Zem 1 minūtes un 14 sekundēm pabrauca arī abi “Red Bull” braucēji (Verstapens – 3. vietā, Rikjardo 5. vietā) un Valteri Botass (4. vieta).

Pārsteigumu sagādāja abi “Toro Rosso” braucēji, sasniedzot labāko desmitnieku, turklāt viņu sasniegumu iespaidīgāku padara fakts, ka rezultāti netika sasniegti ar ultramīksto riepu komplektu.

“F1LV

“Haas” komanda veikusi izmaiņas mašīnas krāsojumā un ievērojami samazinājusi sarkanos toņus. Ar jauno krāsojumu plānots aizvadīt visu atlikušo sezonu.

Bez rezultāta pārnesumkārbas defekta dēļ palika Markuss Ēriksons, bet enerģijas padeves sistēmas bojājumi izjauca Niko Hulkenberga programmu.

Seko līdzi notikumiem no Monako F1.LV teksta tiešraidē!

6 KOMENTĀRI

 1. Jā, pārsteidzoši, ka Fetels ar ātrāko formulu ir tikai otrais. Toties otrajos treniņos Fetels ir 0.5sek priekšā 2.vietai. Acīmredzot, kāds no mehāniķiem parādīja Fetelim, kur Ferrari formulā ir gāzes pedālis… hehehe

   • Bet meistarības,kā zināms,Fetelam “ņe zaņematj”.

    p.s. turēšu īkšķus arī par Batona kungu-šim ex čempionam vajadzētu iebraukt punktos….lai vienas sacīkstes ietvaros iegūtu vairāk pointu nekā dažš labs visas sezonas garumā! He-he-he! Go Jenson!!!

   • lai cik arī paradoxāli neizklausītos tas, no sirc un rajona novēlu, lai tam dažam labam labi noiet ķieģeļnīcā – ar domu, ka nāks ‘piedāvājums, no kura nevar atteikties’ no dajelkuras janku cirkusšova trupas, pēc kam iepriekšminēto senjoru vairāk iekš F1 neredzēsim…