“Mercedes” komandas vadītajam Toto Volfam un vienības vadošajam braucējam Luisam Hamiltonam ir atšķirīgi viedokļi par “Ferrari” komandas stratēģiju, kā rezultātā Sebastians Fetels apsteidza Kimi Raikonenu un tika pie Monako GP uzvaras.

Luiss Hamiltons uzskata, ka šāda stratēģija izveidota apzināti, lai palīdzētu Sebastianam Fetelam palielināt pārsvaru cīņā par titulu. “Skaidrs, ka “Ferrari” ir izvēlējušies šīs sezonas pirmo numuru, un tagad centīsies palīdzēt viņam sasniegt maksimumu katrā nedēļas nogalē. Tīri uz boksu apmeklējuma rēķina nav viegli nonākt priekšā otram braucējam, ja vien komanda to nedara apzināti.

Vaicāts par to, vai “Mercedes” komandā nenotiek līdzīgi, pēc tam, kad Spānijā Valteri Botass aizkavēja Fetelu, palīdzot Hamiltonam gūt uzvaru, trīskārtējais pasaules čempions nesaskata priekšrocības attiecībā pret komandas biedru un pagaidām neplāno to apspriest ar komandu, vien atzīstot, ka, ja Botass būs tas, kam būs nepieciešama palīdzība cīņā par titulu pret “Ferrari”, Hamiltons viņam palīdzēšot ar lielāko prieku.

“F1LV

Tikmēr Toto Volfs ir pārliecināts, ka šāda rokāde netika veidota apzināti. “Viņi nezināja, kā mašīna uzvedīsies ar supermīkstajām riepām, tādēļ nācās iesaukt boksos vienu no braucējiem. Kā izrādījās, tad tās nebija diez ko ātras un Sebastians izmantoja izdevību. Galu galā viņi sasniedza maksimumu gan cīņā par braucēju, gan konstruktoru kausu. Šaubos, ka Fetela uzvara tika radīta mākslīgi. Lai nu kā, šoreiz “Ferrari” vienkārši bija ātrākie.

1 KOMENTĀRS