Divi jaunās paaudzes braucēji Antonio Džiovinaci un Gustavs Malja šosezon būs redzami F1 nedēļu nogalēs, piedaloties piektdienas treniņbraucienos.

Antonio Džiovinaci, kurš sezonas pirmajos divos posmos “Sauber” komandas sastāvā aizvietoja savainoto Paskālu Verleinu, Lielbritānijas GP pirmajos treniņos piedalīsies “Haas” komandas sastāvā, apliecinot ciešo sadarbību starp amerikāņu vienību un “Ferrari”, kā jauno braucēju akadēmijā ir Džiovinaci. Pagājušā gada GP2 vicečempions tiks pie iespējas braukt arī ar “Ferrari”, piedaloties “Pirelli” slapjam laikam paredzēto riepu testos 2. jūnijā ar 2015. gada modeli “SF15-T”, bet Kanādā ir gatavs vēlreiz aizvietot Verleinu, ja ārsti neļaus vācu sportistam startēt pēc Monako piedzīvotās sadursmes ar Džensonu Batonu. Pēc Lielbritānijas plānots, ka Džiovinaci vēl sešas reizes piedalīsies treniņbraucienos, pārsvarā to darot ar Magnusena formulu.

Tikmēr “Sauber” komanda ir gatava jaunu braucēju piesaistei un šoreiz lielā iespēja piešķirta zviedru braucējam Gustavam Maljam, kurš Monišas Kaltenbornas vadītās vienības rindās startēs Ungārijas GP treniņbraucienos. 21 gadu vecais Malja šogad “Racing Engineering” rindās ieņem 9. vietu Formula 2 čempionātā. “Iespēja braukt ar F1 mašīnu ir lieliska! Tas vienmēr bijis mans bērnības dienu sapnis. Esmu pārliecināts, ka tas būs neticams brīdis, bet esmu tam gatavs. Centīšos sasniegt pēc iespējas vairāk, kā arī apgūt maksimāli daudz nianšu. Milzīgs paldies “Sauber” komandai par sniegto izdevību.