Foto: The Grand Tour

Britu TV zvaigzne Ričards Hemonds piedzīvojis iespaidīgu avāriju kalnā braukšanas sacensībās Bergennen Hemberg Šveicē, kur viņa vadītais “Rimac Concept One” apvēlās uz jumta un aizdegās.

47 gadus vecais Hemonds, kurš tobrīd veidoja sižetu “Amazon” raidījumam “The Grand Tour”, pēc negadījuma ar helikopteru tika nogādāts Sangalēnas slimnīcā, kur viņam tika konstatēts ceļgala lūzums, tomēr izdevies izglābties no nopietnākām traumām.

Viņa kolēģis un cits bijušais BBC raidījuma “Top Gear” vadītājs Džeremijs Klārksons jau paguvis nokomentēt situāciju, norādot, ka 1000 zirgspēku elektromobiļa “Rimac Concept One” avārija bijusi iespaidīgākā, kādu viņam nācies redzēt, tādēļ ir patiess atvieglojums, ka Hemonds nav guvis pārāk nopietnas traumas.

Foto: The Grand Tour
“F1LV

Šī nav pirmā reize, kad Ričards Hemonds gūst savainojumus filmēšanas laukumā. Šī gada sākumā viņš tika nogādāts slimnīcā Mozambikā pēc motocikla avārijas, bet 2006. gadā pavadīja divas nedēļas komā pēc avārijas, kad viņa vadītajam “Vampire” dragsteram pie 463 km/h pārsprāga riepa.