Lai gan “Porsche” atgūšanās kļuva par centrālo sarunu tematu Lemānā, piedāvājam ielūkoties, kas par sacīksti sakāms katras klases uzvarētājiem.

LMP1 #2 Porsche LMP Team

Brendons Hārtlijs: “Mehāniķi paveica fantastisku darbu. Pēdējās 18 vai 19 stundas mūsu mērķis bija uzbrukt. Veltījām visu uzmanību, lai brauktu cik vien ātri iespējams. Jūtu līdzi “Toyota”, kuriem ļoti nepaveicās. To, ka spēsim cīnīties par uzvaru sapratu tikai no rīta.”

Ērls Bambers: “Mašīna uzvedās ļoti labi. Tad vienā brīdī sajutu, ka kautkas ir salūzis un bremzēšanas zonā sākās dzinēja problēmas. Kad kokpitā sāka ienākt dūmi, biju pārliecināts, ka mūsu sacīkstes ir galā. 45 minūtēs tika nomainīta visa priekšējās piedziņas vārpsta. Paldies mehāniķiem par to! Atpalikām 18 apļus, bet beigās nonācām cīņā par uzvaru.”

“F1LV

Timo Bernards: “Pamatīgs emociju pieplūdums, jo Lemānas 24 stundu brauciens ir smagākās, bet lieliskākās sacīkstes. Otrā uzvara liek sajust, ka esmu sasniedzis karjeras pīķi. Psiholoģiski bijām lieliski sagatavoti – nekad nepadevāmies. Pirmo reizi savas karjeras laikāraudāju. tas, ko paveica mehāniķi ir brīnums! Lieliska atlīdzība komandai par smago darbu.”

LMP2 #38 Jackie Chan DC Racing

Olivers Džarviss: “Neticami! Šis ir mans karjeras labākais rezultāts. Pat ar “Audi” neizdevās tikt tik augstu. Kas gan tam ticēja, kad “Audi” ziemā pameta čempionātu? Paldies, “Jackie Chan DC Racing” par lieliski sagatavoto mašīnu. Tas, ko paveicām ir kas fantastisks! Komandas uzbūvi nevar salīdzināt ar “Audi”, tomēr arī šeit viss notiek ļoti profesionāli.”

Tomass Lorēns: “Pēdējie pāris gadi paskrējuši vēja spārniem, it īpaši kopš pievienošanās šai komandai. Tā pavērusi man iespēju izturības sacīkstēs. Jau no paša sākuma zināju, ka šī ir mana vieta. Neticams rezultāts, par ko jāizsaka pateicība komandai!”

Ho Pin Tungs: “Esmu ļoti laimīgs kāpt uz pjedestāla. Šo piedzīvojumu sāku pirms pieciem gadiem ar Deividu Čengu. Soli pa solim esam kāpuši pa WEC attīstības kāpnēm un nu esam izcīnījuši uzvaru Lemānā. Tā kā sacīkstes varēja vērot arī internetā, prieks, ka tik daudz cilvēkiem bija iespēja tās redzēt.”

GTE Pro #97 Aston Marting Racing

Džonijs Ādams: “Pēdējā nogrieznī mašīna bija nevainojama. Izdevību nedrīkstēja neizmantot. Vienā no līkumiem iebraucu pa ātru un gandrīz nenoturēju mašīnu trasē. Mēs bijām ļoti ātri. Mašīnai nebija problēmu. Ir patīkami, ka var cīnīties visu 24 stundu garumā. Sapnis ir piepildīts. Kartingos sāku braukt 7 gadu vecumā un nu man ir divi lieliski komandas biedri. Fokusējāmies uz šo braucienu un tas atmaksājās.”

Darens Tērners: “Džonija pēdējais nogrieznis bija neiedomājams. Viņš neapjuka cīņā ar “Corvette”. Lieliskākās GT sacīkstes, kādās man ir bijusi iespēja piedalīties. Bija ļoti karsti, bet ne tik traki kā 2005. gadā. Šī uzvara, tāpat kā Lemānas specbalva Deividam Ričardsam pierāda “Aston Martin” patieso potenciālu. Cīņa ar “Corvette” bija tiešām aizraujoša. Nu laiks izbaudīt “Vantage” pēdējo sezonu.”

Daniels Serra: “Jau divarpus gadus veicu “Dunlop” riepu testus. Komanda mani zināja, tādēļ pērn sākām pārrunas par kontraktu. Esmu ļoti pateicīgs “Dunlop”. Ceturtdien tikām pie pole position, bet sacīkstēs uzvarējām – nav slikti debitantiem. Tās ir slavenākās sacensības pasaulē, neticams sasniegums! Man ar “Dunlop” ir bijusi ilgstoša sadarbība. Kad “Aston Martin” meklēja braucēju riepu testiem, “Dunlop” ieteica, ka esot viens braucējs no Brazīlijas. Veicu testus un tā viss sākās.”

GTE Am #84 JMW Motorsport

Roberts Smits: “Es nespēju noticēt, ka kāpām uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena. “JMW” sagatavoja lielisku mašīnu. Panākumu atslēga bija izvairīšanās no kļūdām. Kā amatierim, braucot kopā ar konkurentiem, naktī bija daudz smagāk kā dienas gaismā. Ir jāsaprot, cik ātri traucas LMP1 un LMP2 mašīnas. Lieliska diena visai “JMW” ģimenei. Esmu pagodināts būt vienā komandā ar diviem superātriem braucējiem.”

Vils Stīvenss: “Pērn ieguvu otro vietu LMP2 klasē ar “G-Drive Racing”. Vēlējos atgiezties konkurējošā vidē. Kad “JMW” paziņoja, ka piedalīsies Lemānā ar rūpnīcas atbalstu, es piekritu. Lieliska uzvara gan pašam, gan “JMW” komandai. Tā kā mašīnu saņēmām diezgan vēlu, nācās ātri izprast katru niansi. Tā bija lieliska visu 24 stundu garumā.”

Drīss Vanthūrs: “Uzvarēt sacīkstes manā vecumā (19 gados) ir kas īpašs. Ceru, ka tas pavērs vairākas izdevības. Lieliska nedēļas nogale! Iztikām bez problēmām un aizvadījām tīru braucienu. Kad tā notiek, ir skaidrs, ka rezultātam jābūt labam.”