Trešajā treniņā ātrāko apļa laiku uzrādīja abi “Ferrari” piloti, tostarp Felipe Masa joprojām mocījās ar veselības problēmām un “Williams” pēc treniņa beigām apstiprināja, ka brazīlieša vietā Ungārijas GP startēs Pols di Resta.

Pirmās dienas ātrākais pilots Daniels Rikardo trešajā treniņā piedzīvoja pārnesumu kārbas problēmas, ko iespējam bija radījusi kļūme elektrības sistēmā. Rikardo bija spiests apstāties trases malā jau pēc pirmajiem lidojošajiem apļiem un līdz ar to austrālieša kvalitatīva dalība kvalifikācijas sesijā ir zem jautājuma zīmes.

Kamēr ar supermīkstā sastāva riepām Sebastians Fetels un Kimi Raikonens bija komfortabli ātrākie, “Mercedes” piloti koncentrējās uz mīkstā sastāva riepu izmantošanu. Visdrīzāk “Mercedes” plāno 2.kvalifikācijas kārtā izmantot mīkstā sastāva riepas un ar tām sākt arī sacīksti, kas ļautu viņiem izmantot garāku sacīkstes pirmo nogriezni.

Ungārijas GP – Treniņi 1

Masa slims

Jau vakar pēc otrā treniņa beigām Felipe Masa sūdzējās par augstu temperatūru, reibumu un sliktu dūšu. Vakar pēc slimnīcas apmeklējuma un šodien pēc medicīnas centra apmeklējuma viņam tika dota atļauja startēt 3.treniņā, tomēr jau tā laikā brazīlietis atkal sajutās nevesels un “Williams” ‘izsauca’ rezervistu Polu di Restu, kurš ir klāt visos posmos un paralēli strādā par komentētāju SKY televīzijā.

Interesanti, ka Pols di Resta šogad jau ir izcīnījis uzvaru Hungaroringa trasē – skots triumfēja DTM posmā “Mercedes” sastāvā. Pēdējais brits, kas startēja “Williams” sastāva bija Džensons Batons 2000.gadā.