Luiss Hamiltons cer, ka 3 punkti, ko viņš zaudēja, pēdējā aplī palaižot garām komandas biedru Valteri Botasu, nebūs izšķiroši cīņā par čempiona titulu.

Es ceru, ka tas, kā es braucu un kā uzvedos pēdējā aplī, apliecina, ka esmu komandas spēlētājs un manam solījumam var ticēt. Samazināt ātrumu par 7 sekundēm aplī un riskēt, ka Verstapens tiks garām, nebija viegls lēmums, tomēr savu goda vārdu vienmēr turu,” pēc finiša stāsta Hamiltons.

“F1LV

Hamiltons arī norādīja, ka viņam būtu iespēja pacīnīties ar “Ferrari”, ja viņš būtu palicis trasē uz vēl 5 – 10 apļiem pirms došanās boksos, tomēr radio problēmas apgrūtināja sekmīgu komunikāciju. “Mercedes” komanda jau paguva atrast problēmu cēloni bojātā oglekļa šķiedras vadā.

Protams, ja pēc sezonas mūs līdz titulam šķirs mazāk nekā 3 punkti, es būšu pirmais, kurš iešaus sev kājā,” ironizē komandas vadītājs Toto Volfs. “Tomēr negrasāmies pārkāpt savus principus un vērtības. Ticu, ka ar pareizo pieeju spēsim izcīnīt titulu neatkarīgi no rezultātiem Budapeštā. Šis bija, iespējams, grūtākais lēmums, ko F1 esmu pieņēmis piecu gadu laikā, jo nezinājām, cik tuvu finišā būs Verstapens. Ja nespējam būt pietiekami ātri, tad vismaz cienām godīgu cīņu.